Remington

Ár:   5770 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A szempillák könnyedén kivitelezett definiálása, göndörítése és megemelése segítségével kiemeli szemed szépségét. A pillák csúcsa irányából történő göndörítés kitárja a szemnek a smink által el nem ért területét, ami ez által nagyobb és világosabb szemek illúzióját kelti.

Most akár másodpercek alatt is tökéletesen göndörített szempillákat tudsz készíteni. Az elemről üzemelő fűtött fésű pillanatok alatt felmelegszik, miközben az okos matrica a színét megváltoztatva jelzi, hogy használatra kész - azaz elkezdheted finoman átsöpörve szétválasztani és meghosszabbítani a szempilláidat. Ami ennél is fontosabb, más göndörítővel ellentétben nem csípi be vagy húzza meg a pillákat. Integráld a terméket a szépségápolási rutinodba, és varázsold a lehető legszebbé a szemeidet.

Termékjellemzők:

Fűtőszálas szempilla göndörítő:

• Gyengéden göndörít és szétválasztja a pillákat (nem tép, nem húz)
  • Védő fej
  • Elemes működés (1 db AAA elemmel csomagolva)

Csipesz:

• Beépített világítás
  • 3 db óraelemmel ellátva (Varta 384 / 392)

PETRA820718

2018. január 16.

Meg mondom őszintén túl nagy elvàràsaim nem voltak vele kapcsolatban. Mivel tisztàban vagyok az adottsàgaimmal szempillàk terén, ami nem igazàn az erősségem. Impulzus vàsàrlàs, megfogott a Remington név, a reklàm.Sajnos szinte teljes pénz kidobàs, a ledes szemöldökcsipeszt leszàmítva (de az sem teljes elem nem jàr hozzà).
Gyakorlatilag semmit nem csinàl a pillàkkal, picit melegséget érezni..nekem ennyi.Semmit nem ér.Egy sima szempillagöndörítő ezerszer többet ér, és nem 6000 forint.Nagy csalódàs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

narancsdzsem

2016. május 29.

Tényleg jól göndörít, főleg, ha időt szán rá az ember. Bekapcsolod, és leteszed, hogy felmelegedjen. A szemhéjat nem égeti, de kellemesen melegíti. A pillákon alulról érdemes végighúzni, mert akkor emeli meg igazán, illetve a végükön kicsit lefele nyomva időzni.

Sajnos a ritkás szempilla akkor sem néz ki sokkal jobban, ha vele van göndörítve. Azon már csak a smink segít.

A lámpás szemöldökcsipesz csúcskirály, mióta ezt használom, mindig jól néz ki a szemöldököm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.