Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

2000 wattos, hideg-meleg és ionos funkció stílusos, és csöndes hajszárító. Többféle fejjel.

senskin

2015. november 12.

Eddigi legjobb hajszárítóm! Nem teszi tönkre a hajamat és kiválóan dús , egészséges a frizurám! Szóval csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

motoros_csaj

2014. április 2.

Páromtól kaptam kb. 4 éve, azóta sincs vele semmi baj. Erős motorja, gyorsan megszárítja az én hosszú hajamat is. Elnyűhetetlenek ezek a remington termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

svivko

2013. július 8.

Ezt a szent gépszerkezetet nyúztam kb 5 éven(!) keresztül. Imádtam. Gyorsan (kb 45 perc) alatt szárítottam formára (göndör/egyenes) hosszú hajamat.
A hideg funkcióval pazarul működött a göndörítés (felmelegítés felcsavarva, majd lehűteni hirtelen), a melegsége is rendben volt. Tényleg nagyon csöndes volt, azóta egy újabb Philipset nyúzok, arra néha még mai napig (2 hónapja van meg az új) az ágy alá rohan a kutyám, a régivel semmi baja nem volt.
Sosem hagyott cserben, kivéve az utolsó napjain, mikor is a sok tekergetés, beakadástól a bibis részeken leégett a vezetéke egy kis részen. Ezt apa még orvosolni tudta (Szent Ember), de aztán rá 1 hónapra elkezdett lángolni & füstölni - nagyon meg akart már halni.
Nem kicsit tojtam be, de időben lekapcsoltam és csak néztünk egymásra, hogy akkor ez most a vég, és még csak barátok se maradhatunk.
:) Négyest kap. De csak a ritkán csúnya vég miatt, nem kaphatja meg a csodaszer jelzőt. annak, aki vigyáz rá szerintem nem fordulhat elő ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.