Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mankablogja, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A CI56W0 Remington hajsütővas speciális kialakításának köszönhetően könnyedén tökéletes loknikat hozhatunk létre, a hajkefe pedig a végső formázásban lesz a segítőtársunk.

Ez a hajsütővas tökéletes ajándék, de természetesen a ’csak úgy’ alkalmakra is bátran megajándékozhatjuk magunkat!

• Kerámia bevonatú lapok egyenletes hőelosztást biztosítanak
  • Változtatható hőmérséklet beállítás: max. 180 C°
  • Hőálló kesztyű
  • Hajformázó kefe

timity

2013. szeptember 16.

Nagyon tetszik a külseje, és amit el lehet vele érni! :) Ugyan sok időt vesz igénybe, megéri, mert valamiért tartósabb az eredmény, mint más vasakkal. Ennek nem tudom mi az oka, de máskor alvás után teljesen kisimult a hajam. Most meg a göndörítés után 3 nappal is még látszanak a hullámok. :) Nagyon jó szolgálatot tesz a kesztyű, mert én ezzel könnyedén csavarom a hajam a vasra, égési sérülés nélkül. :D A régebbi vasak praktikusabbak voltak az ollós kivitellel(úgy mint a hajsimítók), amihez nem kellett kesztyű. Remington egy jó márka, praktikus mobil, forgós zsinórja van, és a tekerős hőszabályozója is minőségi. Ráadásul könnyű az egész szerkezet, igazi csajos színben! :) A fésűje a vékony szálú hajamra hatalmas, nem tetszik. Ennek ellenére a kúpvasnak jár az 5-ös!

Update: Mára már meguntam, hogy folyamatosan használjam, mert körültekintést igényel a használata.. Legalább 2 kesztyű jó lenne hozzá a biztonságosabb alkalmazás érdekében! Mivel nem egy hajsütővas, amivel régebben gördülékenyebben ment a göndörítés, így sajnos nekem ez macerásabb (Imetecem volt,de az már régi és tönkrement, ahelyett lett a kúpvas). Nekem ezért nem túl ideális, plusz a fésűért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

kitkat.0810

2013. július 6.

régóta szemeztem a kúpvasakkal, és mikor megláttam (kb 1,5 hete) a rossmannban, hogy 8000 helyett 4000-ért árulják, gondoltam eljött az idő :D és nem bántam meg egyáltalán! Nagyon durván megmaradnak a hullámok, 3 nap után is jó volt még nekem, sokkal tartósabb mint a sima hajsütővassal. És valahogy olyan egyszerű is vele dolgozni, csak rátekergeti az ember és kész. Nem tudom miért, de hajsütővassal macerás nekem kicsit, de ezzel kifejezetten élvezetes volt. Szóval megkapja a max pontot, még annyi, hogy aki nagyobb (victoria's secretes) hullámokat akar, az nagyobb méretűt válasszon, mert ez inkább rendes hullámokat/ göndörséget csinál, de az én vállig érő hajamhoz pont tökéletes

ja és meglepően könnyű is, szóval utazáshoz tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

ja és meglepően könnyű is, szóval utazáshoz tökéletes

anett3600

2013. május 29.

Tegnap sikerült nagyon jó áron megvennem.. Persze, rögtön kipróbáltam. Nagyon szép göndör lett a hajam tőle, és könnyebb használni, mint egy hagyományos hajsütőt. Mivel elég sok hajam van, nem olyan rövid idő, de ha időt szán rá az ember, gyönyörű a végeredmény. a hajkeféje nekem nem jó, tényleg karcol. viszont a kesztyű nagyon praktikus, vigyázni kell a hajsütővel, eléggé könnyen megégetheted magad vele, ha óvatlan van. nekem első alkalommal kicsit sikerült. de a tapasztalatlanság okozhatta, sosem használtam még ilyen sütőt. de alapvetően nagyon jó termék, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

mankablogja

2013. május 20.

Már hónapok óta gondolkodtam egy ilyen kúpvason.Nagyon vékonyszálú,tartás nélküli,szögegyenes a hajam,ezért rendszeresen csavarom,vagy normál sütővassal sütögetem.Sajnos nem maradnak benne sokáig a hullámok.Végül megvettem ezt is,és végre megtaláltam a tökéletes hajformázómat.Napokig benne van a hullám,még fixálószerek nélkül is.A lila színe pedig igazán csajos.A benne lévő hajkefe nekem nem jó,mert túlságosan kemény,karcol,de nem is lényeg.Nagyon könnyű használni,vastag,vékony tincset egyaránt lehet vele készíteni,és a kesztyűnek hála a kezem sem égetem meg.És kb.15 perc alatt kész a frizurám,mert nagyon gyorsan lehet vele haladni.Abszolút megérte,örülök,hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.