Remington

Ár:   1198000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. november 20.

Ár:   1198000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 20 db bársonyosan puha,könnyű használatú hajcsavaró
  • Beépített csatok a rögzítéshez a könnyű használat érdekében
  • 3 méretű hajcsavaró: 4 kis, 10 közepes, 6 nagy, és további rögzítő hajcsatok
  • Exkluzív viasz belsejű hajcsavarók, amik tovább tartják a meleget
  • Teflon® bevonat – a különböző hajformázó szerek nem tapadnak a felületre
  • Ionos kondicionálás
  • Gyors felmelegedés
  • Készenléti állapotot jelzô LED

Penge

2016. május 23.

Körülményes a használata, ráadásul nem is éri meg vele a művelet, mivel nem marad meg a hajamba a lokni. Annak éri meg használni, aki előtte daueroltatta a haját, na akkor tartósabb az eredmény.

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 23.

Tamara91

2016. május 17.

Szörnyű, teljesen pénzkidobás volt. Nem csinál szép hullámokat, se nem tartós.

Tamara91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Szörnyű, teljesen pénzkidobás volt. Nem csinál szép hullámokat, se nem tartós.

wishes

2013. december 7.

Ezt szántam magamnak karácsonyi ajándéknak az idén, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűződő reményeim, szóval még időben elálltam a vásárlástól és vettem helyette inkább egy gyönyörű törtfehér színű, tollbéléses mellényt a Mangoban.
Elsősorban azért vittem vissza, mert pár nap után elkezdett belőle szivárogni egy halvány rózsaszínű viasszerű anyag - gondolom amivel töltve van. Ezzel még nem is lett volna semmi baj, mert kicserélték volna, valószínű csak az én példányom volt defektes. Ami viszont tényleg nagyon nem jó benne, hogy elég gyenge hullámokat tudtam csak a hajamba lehelni vele, amit jó hamar ki is dobtak a fürtjeim, szóval összességében az elállás mellett döntöttem.
Sokkal praktikusabb nála egy kúpvas, de akár a jól bevált hajsütő is.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Sokkal praktikusabb nála egy kúpvas, de akár a jól bevált hajsütő is.