Remington

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A titán bevonatú vágókések 300%-kal keményebbek, mint a hagyományos acél kések és hosszantartó, kiváló vágási teljesítményt nyújtanak.

Vikcsu98

2017. december 20.

Nekem nagyon bevált! Olyan szépen meg tudom vele formázni a szemöldököm, hogy alig kell meglátogatnom a kozmetikust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Lino

2013. szeptember 27.

Nagyon jó szemöldök igazító gépecske! A hozzá adott fejnek a rövidebb oldala írtó rövidre vágja, a hosszabb része viszont jó. Bár én legtöbbször csak úgy szoktam hogy egy már nem használt szempillaspirál fejét kimosom és azzal fésülgetem a szemöldököm és ami kilóg azt levágom vele a rátét nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

wishes

2013. március 21.

Már most látom magam előtt a kozmetikusom "Évi, már megint mit partizánkodtál a szemöldököddel..." pillantását, de ez a cucc akkor is megérte! :D Aki hosszú, lekonyulásra hajlamos szálú szemöldökkel rendelkezik, annak egy kis csoda ez a szerkezet.
Van egy rövid és egy hosszú oldalú feje, én a hosszúval szoktam hátulról előrefelé végigmenni a szemöldökömön kb középtájig. Elég ijesztő érzés, főleg az első használatokkor, de nem kell félni, nem kopasztja meg a szemöldököt, és még bénázni sem lehet vele, és az eredmény: szép, egy irányba álló, rendezett szemöldök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.