Remington

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Még sosem létezett ilyen gyengéd módszer az arcszőrzet eltávolítására. A flexibilis, elemes működtetésű nyíró könnyedén siklik az arcod és a szemöldököd körvonala mentén. A nyírónak két oldala van, a kisebb nyíró speciálisan az aprólékosabb és precíz nyírás céljára, például a szemöldökhöz lett tervezve. Most már otthon is másodpercek alatt elérheted, hogy makulátlanul szőrtelen lehessen a bőröd - ami azt jelenti, hogy nincs szükséged többé fájdalmas és kínos látogatásokra a kozmetikai szalonban.

Termékjellemzők:

Trimmelő, szemöldökigazító fej:

• Flexibilis fej, kétoldalú trimmelő résszel
  • Precíziós világítás
  • Készülékre helyezhető vezetőfésű toldat 2 hosszúság beállítással
  • Védőkupak
  • 1 db AAA elemmel csomagolva

Csipesz:

• Beépített világítás
  • 3 db óraelemmel ellátva (Varta 384 / 392)

pbm

2016. december 20.

Szettben kaptam a Remington arctisztító keféjével együtt. Nagyon szeretem, én egy lusta szemöldökszedő lány vagyok, de szerencsére minimális karbantartásra van szükségem és ezzel gyorsan megvan. Az első alkalommal szépen túl húztam a dolgot, mint kellett volna, gyakorlást azért igényel. A világítós csipesszel is nagyon szeretek dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.