Remington

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2020. szeptember 3.

Ár:   28 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Hajformázók

• Újgenerációs kerámia bevonat
  • 8x jobban csúszik
  • 5x tartósabb
  • Változtatható hőmérséklet beállítás: 150°C - 235°C, turbo boost funkcióval: 240°C beállítás 10 másodperc alatt
  • Digitális hőfok kijelzés, jelzi a haj számára optimális hőmérséklet beállítást
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • 110 mm hosszú rugalmas simító lapok
  • Biztonsági retesz
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • 3 méteres körbeforgó vezeték
  • Elegáns hőálló táska

dalmycha

2020. szeptember 22.

Nagyszerű termék, gyorsan melegszik, hőfok választható, szép külső :) szépen, tartósan vasalja a hajat.
Nem bántam meg, hogy megvásároltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Nem bántam meg, hogy megvásároltam.

mariann33

2020. augusztus 28.

Elsősorban hullámosításra használom,és azt kell mondjam(sajnos),hogy sokkal sokkal szebben dolgozik mint azok a vasalók,amiket pont göndörítésre ajánlanak!
Ettől nincs törés,pipa a hajban,a lapok tökéletesen záródnak,nem kell rászorítani,a készülék sem melegszik át mint sok esetben.
Egy pillanat alatt felmelegszik,sípol ha elérte a kiválasztott hőfokot.
180fokon használom,az eredmény tartós.
Nagyon nehezen találtam rá az új "igazira",miután 12 éves szolgálat után megfáradt a szintén Remington Silk&Curl vasalóm.Az a tapasztalatom,hogy mára sorozatgyártás lett,mindent de mindent rövid időtartamra készítenek,csak hogy "fogyasszon"az ember.12 éve alig volt néhány féle vasaló,de az mind jó volt,most nehéz volt rátalálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Egy pillanat alatt felmelegszik,sípol ha elérte a kiválasztott hőfokot.
180fokon használom,az eredmény tartós.