Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timcsike1989, Módosítva: 2014. december 22.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Kerámia és teflon bevonatú lapok
  • Egyenletes hőelosztás
  • A különböző hajformázó szerek nem tapadnak a felületre vagy a hajra
  • Félperces, gyors felmelegedés
  • Maximális hőmérséklet beállítás: 210 C°

balankaa01

2017. április 14.

Én megvettem egyszer leárazva. De nemigen használom.. 😂
A barátnőim folyton tőlem kérik kölcsön, mert "huu, annyira jó".
Szerintem is teljesen rendben van, havonta legfeljebb egyszer, ha előveszem, de inkább ritkábban. Így annyira nem károsít ez a 210°C. És tartós, nem ugrik össze a hajam 1 nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Én megvettem egyszer leárazva. De nemigen használom.. 😂
A barátnőim folyton tőlem kérik kölcsön, mert "huu, annyira jó".

szandiinagy

2014. december 22.

Majdnem 4 évig tett jó szolgálatot. Valóban nagyon forróra melegszik, és beváltja az ígéretet, tényleg nem tapadnak rá a hajformázó szerek, de természetesen ez nem jelenti, hogy a hajba nem égeti bele, tehát óvatosan!
Hőmérséklet szabályozó hiányában váltottam modernebb készülékre.
Mindent mást tudott ez a modell is, amit egy alap hajvasalóak tudnia kell. Talán kicsit "gagyibb" volt a megmunkálása, és a teflon bevonatnál is jobb a sima kerámia bevonat.
Akinek nem gond a magas hőfok (bár az én viszonylag vastagszálú hajam sem kedvelte igazán, 150fokon is tartósan egyenessé lehet vasali a hajat), és rendesen tud bánni a hajvasalóval, annak nem lesz problémája vele hosszútávon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

Hőmérséklet szabályozó hiányában váltottam modernebb készülékre.

_-Mia-_

2014. július 10.

Eszméletlen forróra melegszik, vigyázni kell vele hogy ne égessem meg magam vele, mert kesztyűt azt nem adtak hozzá. Engem kicsit megijeszt ez a fix 210 fok, beérném 180-185-el is a kis vékonyszálú hajamhoz... Ügyeskedni is kell vele mert a lap széle nincs lekerekítve: simán csíkokat lehet vele sütni a hajtőnél :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.