Remington

Ár:   15 490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiralykislany, Módosítva: 2018. december 7.

Ár:   15 490 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"A Keratin Protect hajsimítóval a hajad egészségének rongálása nélkül mutathatod meg saját egyéni stílusod - ez a hajsimító segít neked a sima, egészséges kinézetű tartós frizura megőrzésében. A Keratin Protect hajsimító továbbfejlesztett kerámia bevonatába impregnált keratin és mandulaolaj a frizura készítése közben bejut a hajszálakba, ezáltal erős, egészséges kinézetű csillogó és ruganyos megjelenést biztosít számodra. A fényes bronz és rózsaarany színben pompázó hajsimító kilenc hőmérséklet fokozattal rendelkezik, így pontosan beállíthatod rajta a hajad típusának megfelelő hömérsékletet. Azok számára, akik gondolnak a haj esetleges sérülésére a PRO+ beállítás lehetővé teszi az egészségesebb, 185°C-os hőmérsékleten történő frizurakészítést."

• Újgenerációs kerámia bevonat keratin és mandulaolajos kondicionálással
  • Digitális kijelzés, 9 beállítási lehetőség: 150°C - 230°C
  • Pro+ beállítás: 185°C optimális hajformázási hőmérséklet beállítási lehetőség
  • 15 mp-es felmelegedés
  • Rugalmas simító lapok
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • A beállított hőmérsékletet fixálni lehet
  • Biztonsági retesz
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőálló táska
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Körbeforgó vezeték (1,8 m)

Rkriszti2

2020. augusztus 20.

Nagyon elégedett vagyok vele, gyönyörű, fényes lesz a hajam tőle, pedig alapból nagyon vékonyszálú, fénytelen lett az utóbbi évben. Nagyon örülök, hogy erre váltottam (Steampodról).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Annamariya

2020. május 27.

Nem is tudom hol kezdjem olyan csalódott vagyok. Kb. 10 éves hajvasalóm után vettem ezt a gépet, mert az már kiszolgálta az árát.
1. Nem tudok a pereme miatt szépen bemenni a hajtövekhez, ami miatt ott marad egy hupli a hajamban.
2. Nem melegszik fel 15 mp alatt, amit megbocsájtanék, ha az elsőszámú hiba nem lenne.
3. Nem érzem, hogy bármivel is jobb lenne ez a hajvasaló, mint a korábbim. Azon is volt mindnféle olajos cucc, de attól valóban puhább és selymesebb lett a hajam, ettől viszont NEM.
4. Kb. 15 perc hajvasalás után 170°-on már forrósodik a kéz résznél, nem elviselhetetlenül, de közel van hozzá. Kellemetlen...
Összességében: nem vagyok elégedett, szerintem vissza is viszem a Media Marktba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Sheila

2019. szeptember 12.

Imádom. Korábban, amíg sötét hajam volt, utáltam vasalni, mert vhogy olyan lelapultnak nézett ki tőle az egész, ezért csak egy kis alap, párezer Ft-os (amúgy szintén Remington) hajvasalóm volt amit csak néha használtam, és nem is terveztem profibbra beruházni. Viszont mióta kiszőkültem, azóta rákattantam a hajvasalásra, jobban tetszik a szőke haj egyenesen, ezért időszerű volt egy jobb hajvasaló beszerzése, ami lehetőség szerint kíméli a hajamat. Erre esett a választás, és egyelőre szerelem. Pillanatok alatt felmelegszik, állítható a hőfok, gyakorlatilag 1 húzás/tincs és az eredmény gyönyörű sima haj. Gyorsan lehet vele így haladni, nem roncsolja a hajamat és az eredmény gyakorlatilag a következő hajmosásig tart. Örülök hogy megvettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Bettu

2019. április 12.

Az S8590-es Remingtonom megadta magát úgy 4 ev után, de nagyon szerettem, tovább bírta, mint előtte a 2 Belissimám. Szóval Remingtonban gondolkoztam most is, de nem olyan drágában. Ezekre már 6!! év garancia van. Az S8500, illetve ez között vaciláltam. Nagyjából ugyanazt tudják, az áruk is szinte ugyanaz, így kinézet alapján esett erre a választásom. Könnyű és gyors vele a hajvasalás, szép eredményt lehet elérni vele. Egyébként nagyon hasonlít az előzőmre. Szeretem!
Viszont a bemelegedést jelző kis csipogás ebből a hajvasalóból kimaradt, ami azért hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.