Remington

Ár:   23980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Ragyogóan sima frizura alacsonyabb hőmérséklet beállítással és kevesebb károsodással - A HydraCare technológiájú Remington S7800 PROtect hajsimító a nedvesség és a hő tökéletes egyensúlyát biztosítva megóvja a hajat, mivel a hajformázás közben 68%-kal kevesebb sérülést okoz*.

Termékjellemzők:

• HydraCare technológia: hideg párát bocsát ki, optimális, 170°C-os hajsimítási hőmérsékleten
  • Egész napon át tartó tükörsima haj
  • Újgenerációs kerámia bevonat, keratin, argán-, és makadámia olajos kondicionálással
  • Rugalmas simító lapok
  • Digitális hőmérsékletszabályozás LCD kijelzővel, 5 különböző hőmérséklet beállítási lehetőséggel
  • 30 mp-es gyors felmelegedés
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Biztonsági retesz
  • Körbeforgó vezeték
  • Hőálló táska

*összehasonlítva a hagyományos Remington hajsimítóval, 200°C hőmérséklet beállítás esetén

Marcsika1222

2019. április 24.

Egy igazi álom már 170 c°-on is valóban. A hajam használata után puha, fényes és tükörsíma😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Divalesquefitgirl

2019. március 24.

Imádom! <3
Kérastase Résistance hővédővel használom gőzfunkcióval, hajmosás után. Tényleg kevésbé roncsolja a hajat.
Irtó gyorsan melegszik fel és tartós hatást biztosít. :)
Szerintem szuper! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Imádom! <3
Irtó gyorsan melegszik fel és tartós hatást biztosít. :)
Szerintem szuper! <3

pmarcsi

2018. március 12.

Nagyon szeretem. Az első hajvasalóm, aminek használata után az eredmény valóban végig kitart 2 hajmosás között (3-4 nap). Gyorsan ki tudom vele egyenesíteni a hajam, nekem nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Jucsi10

2017. december 17.

A gőzölő funkció miatt vettem meg a hajvasalót, így néha elég elszomorító, hogy kedve szerint gőzöl (vagy épp nem gőzöl).
150°C-on szoktam használni, mert nekem a 170 kicsit magas.. Szerencsére ezen a hőfokon is használható a gőzölés funkció.
Az ára szerintem elég húzós, én nem költenék rá 12-15ezer forintnál többet.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Az ára szerintem elég húzós, én nem költenék rá 12-15ezer forintnál többet.:)

Annie25

2017. augusztus 1.

Már lassan egy éve használom, és rendesen meglátszik a hajamon a hatása. Eredetileg göndör hajam van, elég sok hajvasalóm volt már, de mindegyiktől töredezettek voltak a hajvégeim. De ettől nem!! Hajszárítás, hajvasalás előtt mindig használok hajvégápolót (Londa Velvet Oil a legjobb :) és ez a hajvasaló a gőznek köszönhetően még jobban beépíti a hajba, és extra védelmet nyújt. Általában 170 vagy 190 fokon szoktam használni. Szépen vasal és tartós is! Göndöríteni viszont nem lehet vele!

UPDATE
Eleinte tényleg nagyon tetszett, de ahogy telt az idő, egyre nehézkesebben ment a hajvasalás... Mire befejeztem mindig megfájdult a kezem, mert nagyon erősen kell összenyomni, hogy normálisan összeérjenek a lapok, a gőz funkciótól sem vagyok elájulva, olyan mintha csak akkor működne, amikor éppen kedve van. Sajnos le kell pontoznom 3*-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

UPDATE

nyusszkoo27

2017. március 2.

Szép lesz a hajam utána a gőzfunkció miatt, de nehéz kivasalni, nem záródik össze a vasalo teljesen, kicsúszik a hajam, több ideig tart a vasalas, erősen össze kell zárnom emiatt kezem is belefajdul végére , van amikor nem jön a gőz és ki be kell tennem tartályt, a gőz gyengén jön ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

b0rzi

2017. február 3.

Én nem értem, lehet csak nálam nem akar normálisan működni, de 170 fokon alig akar valamit használni (pedig igen, desztillált vizet is töltöttem bele és be is van kapcsolva a kék gomb), ha kivasalom a hajam reggelre vagy hullámos az alja, vagy "csak" kipöndörödik, és bár festett haját 190°C-nál magasabbon nem kéne vasalni, nálam a 210 ami már úgy rendesen tartja magát, szinte következő hajmosásig. Nagyon szomorú vagyok, pedig a got2be straight spray-t is használom, és még így sem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Victory

2017. január 11.

A dauerolt hajamat nagyon szépen kisimitja!A végeket nem száritja ki.Én csak 170 fokon használom a hideg pára funkcióval és elég csak egyszer áthuzni a hajamon!teljesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

canyon

2016. augusztus 14.

Lehet én csinálok valamit rosszul, de nekem nagy csalódás :(
Eddig a Remington S8590 Keratin Therapy Pro hajsimítót használtam, nagyon szerettem, De győzött a kíváncsiság, összespóroltam rá a pénzt. Végre megjött a csomag, rohantam desztillált vizet venni. Este hajmosás, beszárítottam a hajam, másnap reggel a hullámos hajamon próbáltam ki, és a 170 fokon semmi eredmény. Magasabbra tettem, úgy kivasalta (mint a többi hajvasaló is). Esett az eső, egyből le is teszteltem a "tartósan egyenes" ígéretet. Esernyő alatt, a párás levegő miatt ugyanúgy hullámos lett, mint MINDEN HAJVASALÓTÓL. Nagy csodát vártam, ehelyett kaptam egy átlagos hajvasalót :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Lehet én csinálok valamit rosszul, de nekem nagy csalódás :(

marcsi963

2016. május 22.

kb. négergöndör hajam van, nagyon száraz, szálkásodó. Esküvőre a fodrászom kivasalta vele a hajam. Előtte kb. fél órával tettem rá egy kevés kókuszolajat, hogy ne szálljon annyira. Hihetetlen. Szombaton vasalta ki, a hajam még szerdán is szögegyenes volt, abszolút nem szállt. Amint lesz rá lehetőségem, meg fogom vásárolni, mert mindig ilyen hajról álmodtam! csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.