Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

SuicideCandy

2018. január 20.

Kedvenc hajvasalóm volt. 6 évig nyúztam, míg megadta magát. 140 fokon is szépen kivasalta a hajam. A mostani Remington Pearl hajvasalóm min. 170 fokon képes ugyanerre, pedig vékonyabb szálú lett a hajam. A lapjai szépen összeértek, ezért alaposan simítottak. Hiányzik. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

black_cico

2013. február 21.

2009 óta ezt használom, ami szép teljesítmény ahhoz képest, h előtte volt egy Babyliss ami röpke 2 év alatt be adta a kulcsot..
szóval én szeretem ezt a vasalót, hanyatt azért nem dobtam magam tőle már az elején sem, az a fecskendezős avokádó olaj vagy mi a rák, az sztem két hét után kifogyott belőle, ezt onnan tudom, h egy ideig vmi furcsa illat jött belőle, aztán már nem :D szóval az valóban néphülyítés..
én a kialakításával teljesen elégedett vagyok, jók a lapjai is, nem akar szétesni, semmi gond nincs vele, én a hőfokot sem nyomogattam el soha, mindig azon maradt amire beállítottam, hamar felmelegszik és hamar ki is hűl.. a tok aranyos amit adtak hozzá, bár nem sokszor tettem bele :) összességében nagyon jó minőségű és valahogy nem nagyon károsítja a hajat, pedig én 200 fokon vasalom 3-4x egy héten.. annó a Müllerbe vettem és nem volt vészesen drága! az pedig, h milyen lesz a hajad vasalás után pedig sok mindentől függ, h milyen minőségű a hajad, milyen állapotban van, balzsamoztad e mosáskor (tehát mennyire száraz v hidratált eleve) és, h tettél e rá vmi fújósat vagy hővédő akármit, meg kell találni a megfelelő kombinációt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

ur.isten.ne.mar

2013. február 11.

Végre kütyük is felkerültek a Krémmániára! :) Szerintem hasznos, hogy ezekről is tudjuk gyűjteni a véleményeket, végülis nem két fillér egy ilyen, és így könnyebb dönteni.
Ha akkor is fent lett volna ez a hajvasaló a Krémmánián, amikor szemezgettem vele, tuti nem veszem meg, és azóta is bánom, hogy összehozott vele a sors. Lehet, hogy elfogult vagyok, de sajnos eddig kivétel nélkül minden Remington termékben csalódnom kellett. A többihez hasonlóan ezt is parasztvakításnak tartom. A fodrászomnak is szégyenkezve meséltem, és ahogy vártam, ki is röhögött, hogy hogy hihettem el, hogy egy vasaló tényleg vitaminokat fecskendezhet a hajamba. Valahol jogos, ráadásul abba nem gondoltunk bele, hogy egy idő után kifogynak a lapból az általános vitaminok és akkor esetleg cserélni kéne, amire nincs lehetőség?
Na de csalódottságot félretéve, nekem borzasztó állapotba került tőle a hajam, teljesen szétégette, szerintem amit 200°nak ír, az tuti több, mert a korábban is használt hővédőm teljesen hatástalan volt vele szemben. Egyáltalán nem volt fényesebb tőle a hajam, sőt folyton szállt is, olyan csúnya boszorkányosan, és engem kimondottan idegesítettek a rugalmas lapjai, folyton az volt az érzésem, mint az 5-ös buszon, hogy ez mindjárt szétesik. Már leírták előttem, de a gombok is nagyon idiótán vannak elhelyezve, de biztos csak a feng shui miatt, vagy azért, hogy így több vitamint fecskendezhessen a hajamba.
Az ég világon semmi jót nem tudok róla mondani, gőzöm sincs, hogy egyáltalán a 2 csillagot miért adom meg neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

eo

2013. február 11.

Fogyasztóhülyítés vagy sem, igazából a mai napig nem tudom eldönteni, mindenesetre amikor elkezdték reklámozni pont szükségem volt egy új hajvasalóra, úgyhogy ezt kértem ajándékba. Talán némileg kevésbé tört tőle a hajam, mint az előző "sima" vasalómtól, de ez lehet, hogy félig-meddig placebo hatás. :) Azóta is ezt használom, már jó pár éve, pedig miután megkaptam elég hamar sikerült rálépni (szerencsére kikapcsolt állapotban) a vasalófejre, így eltört és félig kiállnak belőle a zsinegek. Pozitívum viszont, hogy azóta is ezt használom, csak figyelni kell, hogy hogy tartja az ember, mert különben a vasaló lapok kiesnek. :) A gombok elhelyezését viszont tényleg nem gondolták át, én már megszoktam az évek során, hogy hol fogjam, hogy ne állítsam el, de bárki használja rajtam kívül, folyamatosan elállítja, tényleg szerencsétlen helyre rakták. Pozitívum az is, hogy nagyon hamar felmelegszik, viszont én örülnék annak, ha 150 foknál alacsonyabb hőmérsékletre is lehetne állítani. Összességében megadom neki a 4 csillagot, hiszen már évek óta hű társam és a hibáival és szerencsétlenségeivel együtt is elvagyunk, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

orchidea8627

2013. február 11.

Ez az új Shine Therapy hajvasaló régebbi típusa.
Nagyon jó rugalmas lapjai vannak, viszont ettől valamiért kicsit száll a hajam vasalás után, illetve előfordult hogy a lapok alá becsípődött 1-1 hajszálam.
Ami viszont nagyon nem tetszik, hogy ebben az árkategóriában már kijárna egy rendes hővédő tok, nem csak egy ilyen kis vékony szütyő ami ehhez jár, illetve a lapzárója nem működik rendesen, hiába fordítom el használat után, a lapok szétnyílnak. Az sem a legszerencsésebb megoldás hogy a hőszabályzó gombok a vasaló tetején vannak, folyton nyomkodja őket az ember (még akkor is ha van rajta lakat funkció, ezt is simán ki lehet kapcsolni véletlenül).
Láttam hogy az új típusnál ezek a problémák már orvosolva vannak mert teljesen más lett a külső design, szerencsére.

Ez az új Shine Therapy hajvasaló régebbi típusa.