Reminiscence

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2020. május 17.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Egy édes-tejes illatos mesebeli bölcsődal.

Illatösszetevők: édes kókuszos harmónia, heliptropin, füge, mandula, cédrus, pacsuli, szantál, vanília, tonkabab, benzoegyanta és pézsma

Ár: 20000 , Eladó: Parfum28
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás
Reminiscence Heliotrope EDP 10/9 ml
Ár: 2800 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: próbált, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott

Lin

2021. január 12.

Mikor megláttam a leírást a parfümről “ Egy édes-tejes illatos mesebeli bölcsődal“ éreztem azonnal kell nekem! Éppen, hogy ezt olvastam, varázsütésre feltűnt egy eladó üveg itt a piactéren. Megérkezett, remegő kézzel bontotam a csomagot, fújás......és vártam a csodát🤗 mindent éreztem csak nem azt...édes ez ok, de a tejes finomság amit nagyon vártam elmaradt😓 nem is beszélve a mesebeli bölcsődalról..??...... amit kaptam: édes, kicsit szúrós teljesen átlagos illat, semmi finomság, puhaság nélkül. Nem lett az én illatom, se nem tejes, se nem kókusz, helyes kis édes illat a sok közül! Sajnálom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 12.

TallodiZsofi

2021. január 3.

Igazából valami pisztaciás, mandulás illatot kerestem, ezt ajánlották! Egyiket sem kaptam meg, mondjuk pisztácia nincs is benne. De mandulát sem kaptam, abból a kesernyés fajtából, inkább mandulatej, abból az édes-krémes fajtából. Ami viszont a leginkább leírja, az a kókusz. Sokan megdícserték, nekem túl édes, semmilyen illat. Mint egy erőteljes illatú tusfürdő. Olcsónak hatsz tőle. Fújtam nyáron, nem lett tőle beach hangulatom. Fújtam télen, nem lett elegáns. Akkor már Gucci Guilty vagy Versace Crystal Noir. Elegánsabb mind a kettő. Sokáig érződik, de nekem sok. Azért igyekszek nem lehúzni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Fanika

2020. december 30.

Édes marcipános sütiillat poros felhangokkal. A bőrömön nagyon hasonlít a Dior Hypnotic Poisonra, de ez talán egy kissé szantálosabb. A gourmand-trióból nekem ő tetszik legkevésbé, de attól még kiváló választás lehet a hideg téli napok ellensúlyaként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 30.

silence

2020. november 7.

Ha egy mondattal kellene jellemeznem, akkor annyit mondanék: ez egy mandulamarcipános - púderes illat.
De egy kicsit bővebb leszek:
Kifújáskor friss, zöld jegyekkel gazdagított marcipán.
Ezek a zöld fejjegyek gyorsan, szinte pár perc elteltével elillannak, és a púderesség veszi át a helyét. Ekkor egy mandulamarcipános - púderes illattá válik.
Rajtam nagyon hasonlít Elie Saab Girl of Now-jára, csak talán kevésbé édes.
Tetszik benne, hogy marcipános, de nem gejl, nem sűrű és ragacsos marcipán, hanem csak egy könnyed, puha, száraz marcipán-felhőként borít körbe.
Én kókuszt abszolút nem érzek, a gazdag illatjegyek közül leginkább a mandula és a heliotrope dominál rajtam.
Abszolút nem nehéz, és nem erős, mint általában az ilyen testes, édes jegyeket tartalmazó parfümök, sőt inkább nagyon könnyed, és nem túl nagy hatósugarú. Tartóssága szintén közepesnek mondható.
A Dragee-val és a Guimauve testvéreivel együtt vettem, eddig még csak a Dragee-t próbáltam rajta kívül, talán nekem a Dragee egy fokkal jobban bejön, jobban magaménak érzem…..
Persze nagyon fini ez a Heliotrope is, jól érzem magam, amikor körülvesz, ezért mindenképp megérdemli ő is az 5-öst!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

De egy kicsit bővebb leszek:
Kifújáskor friss, zöld jegyekkel gazdagított marcipán.
Rajtam nagyon hasonlít Elie Saab Girl of Now-jára, csak talán kevésbé édes.

laracroft

2019. június 11.

Mennyire szeretném azt érezni, amit az előttem szólók!
Kifújáskor valóban erős marcipánillat, nagyon finom, nagyon édes, nagyon ennivaló, talán túlságosan is élethű, de ez csak az első pár perc.
Utána a leszáradásában rajtam kifejezetten elhagyja az édességet, amolyan édeskés, púderes - mandulás tisztaságillattá válik. Nehezen tudom megmagyarázni, miért nem tetszik, de a púderessége ugyanaz a száraz, kemény vonal, amit én a Profumum Roma Albájánál is nehezményeztem. Nekem ez az illat nem elég puha és nem elég édes(na nem az első pár perc marcipánja, az még túlzásba is viszi). Vagy csak nem a megfelelő módon édes, nem tudom. Egyszerűen csak nem az én illatom.
Minősége rendben, hatósugara ugyan csak közepes, de a tartóssága egész napos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Mennyire szeretném azt érezni, amit az előttem szólók!
Minősége rendben, hatósugara ugyan csak közepes, de a tartóssága egész napos.

Melion

2018. augusztus 10.

Jujj... szeretem a mandulát, a heliotrópot, és a tonkát is de sajnos nem ilyen arányokban. Rajtam sajnos tömény marcipán illat és az én ízlésemnek túl édes. Ha már édes mandula illat akkor már szerintem szebb Profumum Roma Albá-ja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Kedi81

2018. március 30.

Rajtam főleg pisztácia,vanília pici pézsmával,nagyon finom,krémes,bújós illat,régóta vágyok egy ilyen parfümre,elsőre szerelem lett,köszönöm Mariann,hogy megismerhettem,tartósságáról még nem tudok nyilatkozni,mert még csak a csuklómon próbáltam,de máris imádom és megelőlegezem neki a maximális csillagot!!!:-)
Update:
Ma élesben is bevetettem,egész nap ölelgetett,és így már teljesen egyetértek Timivel,tényleg olyan mint a Mülleres kókuszos-pisztáciás ital,plusz kis mandulával,vaníliával megspékelve,amit a pézsma megkrémesít,IMÁDOM,és tartós is,még este is éreztem magamon,ha lehetne még emelni a csillagok számát most megtenném:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Update:

Timi8

2018. február 6.

Gyerekek, ez mennyei.
Nos, müllermilch pisztáciás-kòkuszos tejitala (kis műanyag palackban) mindenkinek megvan, ugye? Ez pont olyan.
Remekbeszabott gurmand finomság amùgy, garantáltan nem is jön szembe. Annyi csak a problémám, hogy mindìg elhatározom, hogy megkomolyodom (csakis illatok terén, mert 34 évesen "illő" volna már....), erre fel, na tessék, megint teret engedek az infantilizmusomnak :))))))) I-M-Á-D-O-M.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Gyerekek, ez mennyei.

kundus

2017. december 9.

Nagyon finom, édes, sütis illat, de az elején sajnos rajtam keserű mandula... Ennek ellenére kedvenc, bár nem túl tartós rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 9.

Palomita

2017. szeptember 5.

Ellenállhatatlan, addiktív marcipáncsoda - mindenféle rafinéria nélkül. Azonban az ő esetében nem hiányzik a csavar, a nagy metamorfózisok, a vonzereje - számomra - éppen az egyszerűségében rejlik. Kicsit mintha a gyerekkoromba repítene vissza, amikor minden olyan könnyű volt, a család egyben, nagy pelyhekben hullott a hó, Apu szánkózni vitt, és mire teljesen átfagyva visszaértünk, mandulás süteményillatban várt minket Anyu, és melegítette át a kipirosodott kezeimet...
Nagyon vívódom, nagyon tetszik, szívesen burkolóznék hűvösebb napokon ebbe a mandulás finomságba... egyedül a gyenge hatósugara és illanós mivolta tart vissza az üveges változat beszerzésétől. De közben nem ereszt, rabul ejtett teljesen... talán mégsem olyan ártatlan, mint amilyennek első illatolásra tűnik?

Update: tegnap megvettem, nem tudtam ellenállni neki tovább! :) úgy érzem, jól döntöttem, csak mintából illant el hamar, az üvegből fújva egész nap kellemesen körbeleng. Többen is megjegyezték ma a cégnél, hogy isteni kókuszos-mandulás illatom van.

A Reminiscence gourmand családjának egyébként mindhárom darabja remekbe szabott illat. Különlegesek, édességük ellenére sem émelyítőek, tartósság-hatósugár optimális, és azok a gyönyörű dobozok és üvegek mesébe illőek! Viselni ezeket a parfümöket pedig olyan, mintha valami előkelő, patinás cukrászdában ízlelgetném a finomabbnál finomabb süteményeket, és nem tudnám meghatározni, hogy a kiváló alapanyagokból készült édességek illatát érzem, vagy a mellettem elsuhanó elegáns felszolgálólány kölnije kúszott az orromba, de valószínűleg mindkettő :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol