Reminiscence

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, Módosítva: 2014. október 29.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Egy édes-tejes illatos mesebeli bölcsődal.

Illatösszetevők: édes kókuszos harmónia, heliptropin, füge, mandula, cédrus, pacsuli, szantál, vanília, tonkabab, benzoegyanta és pézsma

laracroft

2019. június 11.

Mennyire szeretném azt érezni, amit az előttem szólók!
Kifújáskor valóban erős marcipánillat, nagyon finom, nagyon édes, nagyon ennivaló, talán túlságosan is élethű, de ez csak az első pár perc.
Utána a leszáradásában rajtam kifejezetten elhagyja az édességet, amolyan édeskés, púderes - mandulás tisztaságillattá válik. Nehezen tudom megmagyarázni, miért nem tetszik, de a púderessége ugyanaz a száraz, kemény vonal, amit én a Profumum Roma Albájánál is nehezményeztem. Nekem ez az illat nem elég puha és nem elég édes(na nem az első pár perc marcipánja, az még túlzásba is viszi). Vagy csak nem a megfelelő módon édes, nem tudom. Egyszerűen csak nem az én illatom.
Minősége rendben, hatósugara ugyan csak közepes, de a tartóssága egész napos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Mennyire szeretném azt érezni, amit az előttem szólók!
Minősége rendben, hatósugara ugyan csak közepes, de a tartóssága egész napos.

Melion

2018. augusztus 10.

Jujj... szeretem a mandulát, a heliotrópot, és a tonkát is de sajnos nem ilyen arányokban. Rajtam sajnos tömény marcipán illat és az én ízlésemnek túl édes. Ha már édes mandula illat akkor már szerintem szebb Profumum Roma Albá-ja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Kedi81

2018. március 30.

Rajtam főleg pisztácia,vanília pici pézsmával,nagyon finom,krémes,bújós illat,régóta vágyok egy ilyen parfümre,elsőre szerelem lett,köszönöm Mariann,hogy megismerhettem,tartósságáról még nem tudok nyilatkozni,mert még csak a csuklómon próbáltam,de máris imádom és megelőlegezem neki a maximális csillagot!!!:-)
Update:
Ma élesben is bevetettem,egész nap ölelgetett,és így már teljesen egyetértek Timivel,tényleg olyan mint a Mülleres kókuszos-pisztáciás ital,plusz kis mandulával,vaníliával megspékelve,amit a pézsma megkrémesít,IMÁDOM,és tartós is,még este is éreztem magamon,ha lehetne még emelni a csillagok számát most megtenném:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Update:

Timi8

2018. február 6.

Gyerekek, ez mennyei.
Nos, müllermilch pisztáciás-kòkuszos tejitala (kis műanyag palackban) mindenkinek megvan, ugye? Ez pont olyan.
Remekbeszabott gurmand finomság amùgy, garantáltan nem is jön szembe. Annyi csak a problémám, hogy mindìg elhatározom, hogy megkomolyodom (csakis illatok terén, mert 34 évesen "illő" volna már....), erre fel, na tessék, megint teret engedek az infantilizmusomnak :))))))) I-M-Á-D-O-M.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Gyerekek, ez mennyei.

kundus

2017. december 9.

Nagyon finom, édes, sütis illat, de az elején sajnos rajtam keserű mandula... Ennek ellenére kedvenc, bár nem túl tartós rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 9.

Palomita

2017. szeptember 5.

Ellenállhatatlan, addiktív marcipáncsoda - mindenféle rafinéria nélkül. Azonban az ő esetében nem hiányzik a csavar, a nagy metamorfózisok, a vonzereje - számomra - éppen az egyszerűségében rejlik. Kicsit mintha a gyerekkoromba repítene vissza, amikor minden olyan könnyű volt, a család egyben, nagy pelyhekben hullott a hó, Apu szánkózni vitt, és mire teljesen átfagyva visszaértünk, mandulás süteményillatban várt minket Anyu, és melegítette át a kipirosodott kezeimet...
Nagyon vívódom, nagyon tetszik, szívesen burkolóznék hűvösebb napokon ebbe a mandulás finomságba... egyedül a gyenge hatósugara és illanós mivolta tart vissza az üveges változat beszerzésétől. De közben nem ereszt, rabul ejtett teljesen... talán mégsem olyan ártatlan, mint amilyennek első illatolásra tűnik?

Update: tegnap megvettem, nem tudtam ellenállni neki tovább! :) úgy érzem, jól döntöttem, csak mintából illant el hamar, az üvegből fújva egész nap kellemesen körbeleng. Többen is megjegyezték ma a cégnél, hogy isteni kókuszos-mandulás illatom van.

A Reminiscence gourmand családjának egyébként mindhárom darabja remekbe szabott illat. Különlegesek, édességük ellenére sem émelyítőek, tartósság-hatósugár optimális, és azok a gyönyörű dobozok és üvegek mesébe illőek! Viselni ezeket a parfümöket pedig olyan, mintha valami előkelő, patinás cukrászdában ízlelgetném a finomabbnál finomabb süteményeket, és nem tudnám meghatározni, hogy a kiváló alapanyagokból készült édességek illatát érzem, vagy a mellettem elsuhanó elegáns felszolgálólány kölnije kúszott az orromba, de valószínűleg mindkettő :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

zsokaw

2017. február 6.

Tiszta, édes boszorkánykonyha, puha, bújós mandula-kókusz harmonikus eleggyé összeállva a tonkababbal, a heliotróppal és a fügével. Indulásnak " kiboruló mandula aroma"- de érdemes még egy negyed órát várni... csuda különleges bűvöletté áll össze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 6.

Torpece

2017. január 18.

A leírásban szerepő édes-tejes illatot én is érzem benne, nagyon finom bújós illat, csak nagy kár hogy még egy plusz összetevő kicsit túl van tolva benne. Nekem túl fügés, leszáradásában is szinte csak ezt érzem és ez nekem picit sok benne. Összességében egy nagyon simogató, nem zavaró, hihetetlenül egyedi, különleges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 18.

necra

2017. január 4.

Marcipán szaloncukor illat, púderes kosztümben. Isteni, de nem érzem magaménak, ezért szeretném eladni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Bélabá

2016. június 14.

Egy igazi melengető, puha, simulós illat. Heliotrop és mandula a javából az eleje, aztán a tonkabab, a benzoe gyanta és a pézsma kér szerepet, hogy aztán a végén egy csodás illattá olvadjanak össze a bőrön. Én ma is magamra fújtam minden gondolkodás nélkül, de valóban lehet egy téli, őszi illat. Nagy melegben sok lehet, de egy hűvösebb tavaszi napon is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 14.