REN

Ár:   12500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

1 perces arcpakolás, amely azonnal revitalizálja és láthatóan fiatalítja a bőrt. Vízzel aktiválódó C-vitaminnal. Használata után a bőr feszesebb, ragyogóbb és puhább lesz.

Bedo169

2019. március 18.

Pont at nyújtotta, amit ígért. Kiválóan hámlaszt pirosodás nélkül. A bőrt nagyon puhává teszi. Mivel C-vitamintól fényérzékeny lesz a bőr, már ezért is javasolt arckrémet felvinni utána. Ejszakára meg egy szérumot, vagy hidratáló maszkot érdemes utána felvinni, hogy kiegészítse. Egyedül az ára miatt kapott 4 csillagot tőlem, illetve a tubus nem a legjobb az adagoláshoz (könnyen ad többet a kelleténél).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

DreamyGirl

2019. február 10.

Egy se veled, se nélküled kapcsolat van köztünk. Az első használat után, csak az ára miatt adtam neki újabb esélyt. Az arcom kiszárította, a bőröm húzódott és itta az arckrémet. Kipróbáltam még egyszer, második alkalommal már jobban teljesített, nem szárított annyira. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

onecrimsonnight

2016. január 23.

Nagyon szeretem a REN termékeket, arcra csak tőlük használok kencéket, de ez sajnos csalódás. Mintát kaptam belőle, kb. olyan hatást vártam mint a renewal maszktól, de meg sem közelítette. Semmi változást nem vettem észre a használata után, csak húzódó, kellemetlen érzetű volt a bőröm. Második próbálkozásnál is ugyanez. Picit fura a szaga is,nem élmény a használata, úgyhogy inkább nem tesztelgetem, az én bőröm sajnos nem szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

szeliger

2015. szeptember 3.

2014.szept. 11.
40 felett már jól kell kiválasztani azt a néhány hatékony kozmetikumot, amik a rendszeres rutinba tartoznak, sem időm, sem pénzem nincs kétes hatékonyságú kencékkel pepecselni. Ez a termék viszont a "hűha" kategóriába tartozik, nem véletlenül a sok dicséret, ami megjelent róla világszerte. Szép, ízléses a tubus megjelenése, fogkrémes tubus a kivitele, kis alu fóliával lezárt a tubus szája. Mentazöld színű zselés állagú a tubusból kinyomva, az illata kellemes, enyhén citromos, kicsit a múlt századi 80-as évekből ismert limo porra emlékeztető, de ez hamar elillan. A száraz bőrön kell eloszlatni, aztán vizes kézzel átdörgölni az arcot, egy perc után lemosni vízzel az egészet. A felvitelnél én kicsit szemcsésnek érzem az állagát. Amint a vízzel érintkezik, az arcbőr elkezd bizseregni, de nem kellemetlen, a bizsergés még a lemosás után is jó ideig érezhető. Nem nagyon tudom elképzelni ezt a hirdetett szlogent a vízzel való c-vitamin aktiválásról, de lemosás után az arcbőr tényleg szép feszes, sugárzó, az eredmény rögtön látszik. Még csak a használata kezdetén járok, remélem, hosszú távon is beválik, eddig nagyon tetszik.

2014.november 20.
Na akkor jöjjön, milyen volt hosszabb távon. A kezdeti lelkesedés csökkent, az első hetekben szigorúan 3 naponta használtam, ahogyan javasolják, szinte alig vártam, hogy felrakhassam, mára már nem számolom a napokat, ahogy eszembe jut, úgy nyúlok érte. A kezdeti bizsergő érzés megszűnt, most már semmit nem érzek, amikor az arcomra rakom. A lemosása után sugárzó, szép felületű az arcom bőre, de még az is lehet, hogy ez csak a reggeli friss víz eredménye. Nagy előnye a gyorsaság, a sietős reggeleken pikk-pakk alkalmazható, de ha őszinte akarok lenni, estére pont olyan nyúzott az arcom, mint azokon a napokon, amikor nem használom. A tubus szájának a szélén illetve a kupakban a kence megbarnulva vigyorog rám, ezt le szoktam törölni, (a kupakból nem törlöm ki, ennyire kényszeres még nem vagyok), annyira azért nem undorító, de mégsem szeretem. A kinyomásnál egyszer megtréfált, nem akart jönni, csak nem akart kijönni, jól megnyomtam, erre egy hatamas adag kizökkent a tubusból, most már erre is jobban figyelek. Elbohóckodok vele, de ha valamilyen alkalomra nagyon szép bőrt szeretnék, akkor a Sisley fekete rózsás maszkját teszem fel, na az az igazi csodaszer. Újravenném ezt a maszkot? Nem hiszem, hogy még egyszer beruházok majd rá, egynek jó volt (még azért nem fogyott el, kb. a tubus felénél járok), de mindig jönnek újdonságok, úgyhogy az értékeléséből is levonok, ez nem csodaszer.

2015.szeptember 3.
Igaz, hogy már nem volt sok a tubusban, de csalódást okozott a drága, ezért kiraktam a szűrét. Nyáron nem használtam, most pedig amikor érte nyúltam, folyadék vált ki a kencéből. Összerázás után pedig undorító zöld trutyi lett, az eredetinél sokkal hígabb állaggal és fémes szaggal. A flakonján a jelzés azt mutatta, hogy felbontás után 9 hónapig használható, nos ezt úgy tűnik, tényleg nagyon komolyan kell venni, mert egy év után már megbuggyan. A csillagaiból már nem vonok le, mert végülis rá volt írva, hogy meddig használható, de egészen biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

2014.szept. 11.

2014.november 20.

2015.szeptember 3.

babyface

2015. április 16.

szerencsésnek érezhettem magam mert a magyarországi megjelenés előtt kaptam egy tubussal, hogy tesztelgessem. :) az állaga baromi furcsa "zöld trutyi" erőteljes citromos keménycukorka illattal. :) én általában 3 naponta használom ahogy a leírásban is van, reggel a megtisztított arcbőrömre ( csak tonikkal áttörlöm a bőröm, vagy konjak szivacs) finoman belemasszírozom a zöld trutyit az arcomba mert ha csak elkened mint egy arckrémet víz hatására hajlamos kukacosodni, de így nem fog. utána nedves ujjbegyekkel jól átmasszírozom és jöhet az egy perc. :) mivel még csak 26 vagyok nekem annyira nem szembetűnő a változás, de reggeli szürke sápatag bőrömet (főleg télen) babásan üdévé varázsolja. nem mellesleg pihe-puha is. :) a pigmentfoltjaim halványodását szerintem inkább a cicabalzsamnak köszönhetem (la roche p.) mint ennek mivel nem használom rendszeresen. szerintem az ára teljesen vállalható, ha belegondolunk hogy csak 3 naponta kell használni és instant ragyogást/puhaságot kölcsönöz az arcbőrnek. jó kis alapdalab a fürdőszobapolcra! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Yeast Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Mannitol, Copper PCA, Glycogen
Vitaminok: Ascorbic Acid, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.