REN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 18.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató olaj, mely megkönnyíti a borotválkozást. Csökkenti az irritációt, táplálja és puhává teszi a bőrt.

miamano

2014. június 17.

A párom rendelt belőle pár darabot, de nem igazan jött be neki, úgyhogy gondoltam én elhasználom a lábamra, de tényleg nem az igazi szerintem sem. Még a hagyományos Gillette borotvahab is jobb nála. Árban viszont ugye két külön kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.