Replay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: mandarin, férzia, gyöngyvirág, rózsa, pézsma, cédrus, málna, körte, bazsalikom, zöld jegyek

Ár: 800,-Ft/5ml+pk. , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

wildrose

2018. június 4.

Friss, nyári illat, kifújáskor citrusos-gyümölcsös, leszáradáskor édesebb, lágyabb, virágosabb. Tény, hogy lehetne tartósabb, de hétköznapokra ideális lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

Lory

2018. május 21.

Igazából egy "lélekparfüm" :))Amikor nem akarunk vagy nem merünk semmilyen érzést vagy hangulatot közvetíteni az illatunkkal,akkor magunkra fújjuk ezt és lélekben meg vagyunk nyugodva,hogy van rajtunk parfüm.Persze a környezetünk ebből semmit nem vesz észre:))Egyszerű jellegtelen,semmi szilázzsal nem rendelkező enyhe virágos fuvallat.Ajándékillatnak is szokták az ilyesmit titulálni,mert nem lehet vele mellélőni,mondjuk nálam sikerülne.A mese jutna eszembe,amikor a bíró lányának kell is ajándékot vinnie a királyhoz meg nem is.Ezzel az illattal kapnék is parfümöt meg nem is :DDD
Számomra értékelhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Számomra értékelhetetlen.

Szandi1607

2016. december 13.

A tartóssága nagyon bosszantó,mivel nagyon kevés ideig érződik. Pedig isteni illat,sokáig volt a kedvencem,de számomra az ár és tartósság szempontjából nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Lexa92

2016. október 14.

Egyik kedvenc, illata szuper, tartóssága már nem annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Egyik kedvenc, illata szuper, tartóssága már nem annyira.

varga.stella

2014. december 18.

Engem nagyon megfogott ez az illat. Semmi különös, de bennem mégis sikerült maradandót és felejthetetlent kialakítania. Illatpróba után addig nem nyugodtam, míg magamévá nem tettem. Nagyon komfortos nekem, igazi "én" illat. Sajnos nem elég tartós, de picit a ruhára, sálra is fújva egész nap érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

Rita25

2014. augusztus 29.

Nagyon kellemes illatú parfüm kicsit nekem púderesnek hat,nem hivalkodó mindennapokra tökéletes.Viszont sajnos tényleg nem tartós ami miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

gabi03

2013. június 20.

Nagyon szeretem,mert isteni az illata...de sajnos nem tart sokáig!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Nagyon szeretem,mert isteni az illata...de sajnos nem tart sokáig!:(