Replay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: Fehérrózsa, Gyömbér, Passiógyümölcs, Musk, Ibolya

AAndi115

2017. november 15.

A kupacban találtam, a többi között, elfeledve. Olcsó volt, ennyit megér, megvettem, aztán jól el is felejtettem.
Pont olyan is. Kis felejthető. Könnyed, semmi rafináltság, semmi pikánsság, semmi extra. Gyümölcsös, édeskés, finom, nem gejl. Olyan kis szeleburdi, kedveske, tinilány első parfümös próbálkozása jelleg. Szaladgálós illat, ami nem hagy mély nyomot az emberben. Kb. olyan a tartóssága is. 16-20 között tudom elképzelni, utána egy nő azért már vágyik valami rafináltabbra. Nem is tudom, hány csillagot ér... Hármat? Négyet? Felejthető, de amúgy aranyoska. Legyen 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Lexa92

2016. október 14.

Illata jó, virágos, de nem annyira, mint a Replay Jeans Originalnak.
Mivel nem nagyon tartós ezért jár "csak" 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Illata jó, virágos, de nem annyira, mint a Replay Jeans Originalnak.
Mivel nem nagyon tartós ezért jár "csak" 4 csillag.

mafalda

2016. október 12.

Most ez a parfüm van porondon. Nagyon finom, akkor is ízlett mikor megvettem, de ahhoz képest még jobbnak érzem. Nem tudnám hasonlítani semmihez, erős virágillat, nagyon tartós, még most a hidegebb időben is megállja a helyét. Csillagos ötös!😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Pampilla

2015. október 25.

Elvagyok vele,egynek elmegy,de nem egy korszakalkotó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Elvagyok vele,egynek elmegy,de nem egy korszakalkotó :)

minionfan

2014. május 5.

Nagyon szeretem az illatát olyan kis édeskés.felváltva használom sarah jessica parker nyc parfümével.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 5.

bvlgari001

2013. október 16.

Egeszen veletlen bukkantam ra erre az illatra, pedig Bvlgari-parti vagyok. Tetszett, hogy friss, konnyu, es sokaig erzodik. A csaladban mindenki megirigyelte, igy mar a fel csalad ezt hasznalja... szerencsetlensegemre :)
Egyebkent nekem is feltunt, hogy egy ido utan hasonlit a D&G Light Blue-jara. Amit egyebkent nem banok, mert az is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Szepbambi

2013. május 30.

Amikor elsőnek fújtam a bőrömre a boltban tetszett az illata, otthon mikor már beérett még akkor is tetszett. Nekem inkább fás fűszeres ez az illat , érdekes még nem használtam hasonlót. Egyedül azt nem értem hogy minek rakják akkora dobozba és olyan mintha még járna hozzá vmi de valaki kiszedte volna belőle az ajándékot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

ursus

2013. május 17.

Rajtam a férfias jegyei jönnek ki és a D&G light blue-ra emlékeztet. Szerintem megveszem :)

Update: Megvettem 20ml-est! Nagyon imádom. A DM-ben május 22-ig 25%-os akció van minden parfümre! Pénztárcára fel!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 17.

beautifullife

2013. február 24.

Szerettem az illatát,édeskés amiket én viselek,az üvegcséje is aranyos,de számomra nem a legtökéletesebb főleg ennyiért..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

szamoca

2012. augusztus 15.

nem egy visszafogott illat. számomra erős, meleg, rózsás illat. kizártnak tartom, hogy a "jeans style" nevet komolyan gondolták ehhez az illathoz. :) számomra inkább nagyasszonyos, "bejövök a szobába és mindenki vegyen észre, de azonnal " típusú illat. nem olyan rossz, de nem hiszem, hogy egy egész üveggel el tudnék használni belőle.

rájöttem mire emlékeztet: bordó impulse, avon percieve. szerintem aki ezeket ismeri, már nagyjából tudja miről van szó ennél a parfümnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance