Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 600 Ft

Illat­család: Orientális-virágos

Illatjellemzők: mandarin, mosusz, rózsa, púderos jegyek

Ár: 2 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Revlon Charlie Gold parfüm eladó
Ár: 2500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Képen, Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark,) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Rumcajsz

2021. március 11.

megbuggyant öregasszony hajlakk 30 évről ezelőttről

szerk.: jó. ez durva volt, lakásillatnak használom, arra kellemes, amikor hazaérek ez az illat fogad, olyan meleg, otthonos. de bőrön nem tetszene

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

megbuggyant öregasszony hajlakk 30 évről ezelőttről

elvanui

2019. október 20.

Öhmmm... Csak engem emlékeztet a Coco edt-re? Lehet, hogy én voltam kissé alulpihent, amikor találkoztunk, de nekem totál előjött a Coco konyakos-aszaltbarackos étcsokija meg az a bizonyos hervadó rózsacsokor a kandallópárkányon. Nyilván olcsó konyakkal, kalifás barackkal, lidlis csokival, öntött gipsz párkánystukkóval meg akciós rózsákkal a Coco 4Seasons-ös valóságához mérten, de akkor is ott kacsingatott😦. Mivel a Coco-t mindig is imádtam, a Charlie-kat meg eddig sznobéria okán nem ismertem, ez eléggé meglepett, erre kap egyelőre hármast. De esküszöm, hogy legközelebb felfújom bőrre, aztán lehet, hogy jövök feljebb pontozni, meg üveget vadászgatni, ki tudja...;).
A név amúgy találó, tényleg aranyillatú.
Aranyozott:).
Ész-óccó.
Na meglátjuk, Charlie.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

A név amúgy találó, tényleg aranyillatú.
Aranyozott:).
Ész-óccó.
Na meglátjuk, Charlie.

vicuskat

2017. május 5.

A főnöknőm illata :) Szerintem nem illik hozzá (ő ennél sokkal kifinomultabb ízlésvilággal rendelkezik), de télen-nyáron ezt viseli. Én meg csodálkozom. Émelyítő borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 5.

gyongyike.antal

2016. október 12.

Ur Isten ilyen ocsmany illatot meg nem erztem ,a tobbi tarsaval eggyut pfff -1 pont

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Gyevocska

2016. március 27.

Fúú! Na, ez az az illat, ami tuti gyerekkorom! Anno, a '80-as évek elején Anyu kapott egy üveggel, néha használta is. Bent hevert a vitrinben, aminek "Csárli" illata lett. Akkoriban még élt az a gondolkodás, hogy parfümöt csak alkalmakra. Olyannyira, hogy még mindig ott hever a szekrényben, jó 1/3 üvegnyi. Szinte muzeális darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

csokiseszter

2016. január 5.

Hosszú évek óta (kb 17 éve) használom. Eredetileg borzasztóan drága volt, Angliában vettem az elsőt. Aztán történt egy kategóriaváltás és levitték az árát, amikor újra forgalomba került. Megnyugtatásképpen jelzem, nem változtattak semmit rajta. Nálam a 7köznapokra ez a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

x

2014. október 9.

Amennyire nem bírom az édes gyümölcsös löttyöket, annyira tetszik ez.
Nem a most divatos orrbaverően agresszíven édes sötétlila divatillatok egyike, inkább narancs-barackszínű, és a fahéjjal és karamellel gyönyörű orientális hangulatot áraszt.
Ha nem olvasok fragranticát, az életben rá nem néztem volna, már ezért is hálás vagyok a többi illatrajongónak.
Egyetértek azzal is, aki szerint ez a Hedonist inspirációja (az alapanyagokat természetesen összehasonlítani sem lehet, de attól ezt még jó illatnak tartom).

Na jó, azért muszáj updatelni, mert kifújás után igencsak érződik, hogy olcsó alapanyagokat használ. Kifújás után közvetlenül bizony egy katyvasz, mig a legtöbb jobb profilú illatot kifújás után is szeretem szimatolgatni. Pontot azért mégse vonok le, a későbbiekben szépen leülepszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 9.

Amennyire nem bírom az édes gyümölcsös löttyöket, annyira tetszik ez.

antonelly

2013. december 15.

..nagyon kedvelem az illatát.. persze, minden bőrön másként érződik, és ez az illat is, mint valamennyi, adott egyéniségekhez való :) .. nagyon kevés elég belőle, szóval a mennyiségre figyelni kell ;) .. tartós, finom illat, főleg télen szeretem ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

Kodi

2013. november 24.

Olyan idősödő hölgyekhez illik, akiknek jelenségét sokan ismerik: tűsarkú, sok festék, sok nyaklánc, szarkalábak, dekoltázs, nem veszem észre, hogy elszállt az idő felettem... Nem akarok megbántani senkit, de rögtön ez a kép ugrik be erről az illatról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

picur196

2013. október 12.

Eddig kétszer szagoltam meg,ma reggel másodszorra,mivel most a Rossmannban akciós. Sehogysem tudok megbarátkozni vele,nekem olcsó,pacsuli, öregasszonyos.Taszító,nagyon erős illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 12.