Revlon

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   DM, online

mmaryann

2020. szeptember 11.

Nekem még a régi változat van meg, ki tudja hány éve... 10 biztos van. Nincs semmi baja, az illata még tökéletes. Alkalmanként eszembe jut és ha könnyed illatra vágyom akkor őt választom. Számomra nincs benne semmi irritáló, kellemes, könnyed illatocska és kb. ennyi az ő története. Egyszer beraktam a WC-be illatosítónak, de annyira megsajnáltam, hogy visszaraktam a polcra. Valószínűleg életem végéig elég lesz! :-) Az emlékek miatt, valamint az érzés, amit ő biztosít egy négyest megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

DaisyAv

2018. június 26.

Szerintem ez a legjobb a sorozatból, az ára elképesztő, 2500 Ft-ért vettem ma a Rossmannban egy üveggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Timi970120

2018. június 8.

Nem nagyon szeretem. Még öt óra után is érzem valamicskét magamon, de nem az én illatom, nem jön be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Kodi

2017. július 21.

Szerintem a legjobb a piacon lévő verziók (Red, Blue, Gold, Silver, White) közül. Szépen felpuhuló, fehérvirágos-gyümölcsös illatot kapunk nevetséges áron. Tartóssága nem erőssége, nyáron lehet fújkálni, pont erre való. Arra azonban nagyon vigyázni kell, hogy könnyen romlik, aki megveszi, megbontja, az használja is el. Sajnos én többször jártam úgy, hogy rámromlott a 100 mls és wc-illatosítóként végezte, amin nagyon bosszankodtam. Jelenleg is 2 példányom van belőle, egy régebbi, ami még tartja magát, és egy újabb verzió, amit max. 2 éve vettem, mégis megromlott. Feltűnő a csomagolásbeli különbség, az újabbnak sokkal olcsóbb kinézetű a papírdoboza és már nem tejüvege van, mint az előzőnek, a műanyagfújóka is sokkal gagyibb, tönkre is ment egy leejtéstől (az üveg viszont nem tört el). Szerintem az alapanyagokban is van különbség a régi javára, megdöbbentő, hogy az új gondos tárolás ellenére is ilyen rövid idő alatt megadta magát. Szégyelld magad, Revlon Úr! A régi verziónak 5-öst adnék, ennek az újnak, hát nem is tudom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

kitti9797

2015. március 13.

Kaptam ezt a parfümöt/kölnit, de nekem nem jön be. Illata nincs, es mikor magamra fújom, olyan mintha vizet permeteznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

bbertie

2014. október 24.

Vakon vásároltam, kár volt....Általábban nem szoktam mellényúlni, sajnos most sikerült. Végig olvastam az itteni véleményeket itt is éa a fragranticán is....
A bőrömön poshadt virágok és műanyag összeturmixolt egyvelege. Egyszerűen borzasztó. Szintetikus virágillat, semmi púder...
Inkább a kéket vettem volna.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

Inkább a kéket vettem volna.......

Rosary Blue

2014. október 14.

Életem első igazi parfümje volt, és azóta is imádom. Persze nem használom állandóan, de mindig újraveszem, ez az illat valahogy örök szerelem. Az ára kedvező, tartóssága olyan jó közepes nekem, más illatokhoz mérten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

muse

2013. augusztus 19.

Elmosolyodom, amikor eszembe jut. Évekig használtam, amikor még nem ismertem más illatokat és még utána is sokáig a parfümgyűjteményem "must have" darabja volt. Nem jön szembe túl sűrűn, az biztos. Jó kis illat ez, könnyű, aquás, enyhén gyöngyvirágos, lazán elmenne egy komolyabb tervezői illatnak is. Lényeg a lényeg, aki ezt viseli, nem kell szégyenkeznie. A görögdinnyét elég határozottan ki lehetett belőle érezni, emlékszem. Drogériákban gyakran akciós, olyankor különösen érdemes beszerezni belőle, 100 ml-t kapunk nevetséges összegért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

nikilane

2012. december 24.

A Charlie White-nak különleges története van a családunkban. :)

Kiskoromban anyukámnak volt egy Charlie parfümje, amit még az első fizetéséből vett. Nagyon szerette ezt a parfümöt, de ezt a nagypapám nem tudta. Egy nap anyukám meglátta, hogy a nagypapa egy parfümmel fújogatja a lábát (régi idők sterilizálási módszere...) anyukám felkiáltott, hogy "Apuka mégis mivel fújogatja a lábát?!" ... a nagypapa teljes nyugalommal közölte, hogy "Háát, valami Charlie... " anyukám persze szívrohamot kapott, hogy a papa erre pazarolja a drága Charlie-ját. De a nagypapa természetesen csak viccelt. :)
De nekem mint kisgyereknek (3-4 éves) csak annyi maradt meg, hogy "anyunak elpazarolták a parfümjét". Aput meggyőztem, hogy Charliet vegyünk anyunak karácsonyra. Elmentünk vásárolni és végül nem a régi Charliet vettük meg, hanem a White-ot és abból is csak egy kis 15ml üveget, mert nem tudtuk, hogy tetszeni fog-e anyunak. Az ajándékozás után anyunak is tetszett és valószínűleg nekem is, mert nem bírtam ki és elkezdtem rájárni a parfümre és fújogattam... de mindenhova...!!! Azon a karácsonyon minden... de minden a Charlie White-tól illatozott!!! (a bútorok, a karácsonyfa de főleg én)
Mire észbe kaptak apuék, addigra kb 2-3 ml maradt az üveg alján. Elvették és utána már csak néha kaphattam meg az üveget szagolgatni.
Nem tudom megfogalmazni, hogy most túl sikeres volt-e az ajándék, vagy inkább rosszul sült el, de az az igazság, hogy ez az illat jelenti számomra azóta is a karácsonyt és mindig örömmel tölt el, ha megérzem az illatát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

A Charlie White-nak különleges története van a családunkban. :)

Pampilla

2012. december 17.

Egy idő után azt hiszem be lehet sokallni az illatától,vagy nem is tudom,lehet hogy csak túl sokat használtam,de annyira megmaradt az orromban az illata,hogy ezer közül is felismerném,de már nem vágyom rá :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 17.