Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: platinakuka, Módosítva: 2014. május 12.

Akár 12 órán át tartós

dorcigirl

2016. december 1.

Igazából nem teljesen értem, hogyan lehet elkérni ezért a szemhéjfestékért ilyen összeget akkor, ha az a termék ennyire alulpigmentált. Elviekben ez nem egy rossz márka, nálam viszont ezzel a négyes fogattal teljesen megbukott. Nagyon nagy pénzkidobásnak érzem ezt az egészet és reménykedem benne, hogy valamilyen úton módon el fogom tudni passzolni. Világos bőrű kollégáimnak viszont lehetséges, hogy valamit érhet ez a szemhéjfesték, egy szőke hajú, világos tónusú barátnőm ajánlgatta a paletta másik árnyalatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

platinakuka

2014. május 1.

Nekem a 07, Spring Moss palettácska van meg. A színek szépek, de egyáltalán nem pigmentáltak, ha felviszed, az egész egy nagy (esetemben) zöld pacsmag lesz,mintha nem is több színt használnál. A hátulján a "Use deepest shade to contour in crease...." bekezdés ott értelmét veszti, hogy nincs igazán deepest shade benne, gyenge, mint a harmat. És viszonlag hamar "eltűnik" - igen, azt hiszem, ez a legjobb szó rá. Pedig Too Faced szemhéjalapot használok alá, és így is siralmas. Eléggé porol. De a csomagolása stabil, és az illata is kellemes (bár ez nem szempont)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 1.