Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,7 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. március 27.

Kiszerelés:   11,7 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zseléhatású körömlakk, alapozó lakk és szín egyben. Fedőlakknak a Colorstay Gel Envy Diamond Top Coat ajánlott hozzá, a még élénkebb színhatásért és tartósságért.

Málni

2020. december 25.

@selmeczireka nem te vagy a kakukktojás v ezek szerint nem csak te :D Életem legrosszabb minőségű körömlakkja ez a Revlon, 500 ace of spades színben rendeltem, a színével nincs is bajom, sötétszürke. 2 rétegben szoktam felvinni a lakkokat, ezzel is így tettem, de már másnap észrevettem, h 2 ujjamról is elkezdett lepattogni, átmentem az összesen 3xra is, de ugyanúgy pattogott le. Azért kap 2 csillagot, mert a színe nem rossz és elég olcsón jutottam hozzá, egyébként nem ajánlom senkinek, inkább egy Rimmelt v akár Essencet, csak ezt ne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 25.

laregina

2020. február 16.

Az egyik legjobb koromlakk! Sajnos nem talalom mar regota es nem nagy a szinvalasztek de nagyon tartos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

selmeczireka

2019. február 22.

Hát akkor én vagyok itt a kakukktojás :-) vagy pedig az én termékek kritikán aluli minőség. Nagy körömlakk "fogyasztó" vagyok, a spektrum is széles, sokféle márkájú, árú lakkal találkoztam. Voltak köztük többen, amelyek gél hatást ígértek, de az összes közül ez a legsilányabb minőség. Pedig nem adtam fel, többször is esélyt adtam neki, de mindig csalódás volt. Ma például a lakkozást és száradást követően kevesebb mint 20 perc után lepattant az egyik körmömön a lakk vége. Nem megnyomódott!!! nem. Lepattant. Az, hogy szárító fedőlakk és spray után még meg is nyomódik, azt már elengedtem ennél a lakknál, mert mindig megnyomódik. Szerintem ezt ki is dobom (600-as queen of hearts), annyira felbosszant. Lehet, hogy mást színt még kipróbálok, annyira dicsérik itt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Ametiszt

2018. április 28.

Az eskuvomon viseltem a 030 Beginner’s luck arnyalatot. Most, az evfordulonkon ujra felkentem es jottem is pontozni. :) Nem a nosztalgia miatt, hanem mert tenyleg tokeletes: nem tul folyos, szepen terul, az ecsete tokeletes, gyonyoruen fel lehet vinni, viszonylag tartos is. Eleg sok lakkom van, de ebbol biztos veszek mas arnyalatot is, ha csokken kicsit a keszletem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Pdrea

2016. március 26.

Teljesen véletlenül bukkantam rá a Müllerben. Ocsmány módon megsérült a lakkozásom, gyorsan kellett javítani. A Pocet Aces árnyalatot hoztam el, szép tavaszias árnyalat. Gyors lemosás, felkenés... és azóta a körmeimben gyönyörködöm. Szépen terül, gyorsan szárad, fényes. Biztos, hogy veszek más árnyalatban is!

update: megvettem pirosban és rózsaszínben is. Mindkettő csodálatos, tartós. Felpontoznám, de már nincs hová. Így csak írásban: 5 csillagos ötös!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 26.

Daisyyy

2016. március 4.

Müllerben most akciós, úgyhogy gyorsan le is csaptam rá. Álomszép a 120 -as pink, tényleg zseléfényű. Két rétegben kentem fel, a tartósságáról majd később nyilatkozom, még csak 10 perce kentem fel. :) Eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

szandrika

2016. február 27.

Sziasztok, itthon hol lehet hozzajutni? Koszi!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Sziasztok, itthon hol lehet hozzajutni? Koszi!!

erabera

2015. május 27.

400 Royal Flush lakkot sikerült nemrégiben beszereznem, imádom! Nagyon gyorsan szárad, a fedőlakkal pedig csodásan fénylik. Én a biztonság kedvéért tettem alá alaplakkot, eléggé bordázottak a körmeim. Nálam házimunkával is 3-4 napig tökéletesen kitart, utána meg úgyis újrafestem, nem tudom tovább meddig bírná. Ahogy előttem mariib írta, az ecsete nagyon klassz, könnyen felvihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

mariib

2015. április 19.

Hozza a megszokott Revlon minőséget: jó ecset, szépen terül, nem csíkoz, fényesre szárad stb. A Beginner's Luck egy halvány-rózsaszín árnyalat nagyon apró csillámokkal, jól kihasználható, természetes szín, minden öltözethez illik. Nagyon szépek benne a mikrocsillámok, szinte észrevétlenül emeli ki a körmök természetes szépségét. Akár sötétebb lakkok felett is jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.