Revlon

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: stiles, Módosítva: 2016. november 15.

Ár:   $9

Hosszantartó szemhéjtus, mely könnyen felvihető a szemek drámai kiemeléséért. Nem számít, mit hoz a napod, a vízálló formulára mindig számíthatsz.

10 árnyalatban elérhető

random

2019. április 26.

nekem is a black brown van meg, és arra vetemedtam, hogy már vettem kettőt utánpótlásnak is. ezzel azért sokmindent elmondtam. végre egy szemceruza, amivel lehet a felső vízvonalra is rajzolgatni, de nem fog két óra alatt lekopni. a színe nagyon-nagyon sötét barna, szinte már fekete, drámaian mutat de mégsem üt el annyira a saját színeimtől mint egy valódi fekete. szóval végre foghat egy kicsit jobban is a szemceruzám, anélkül hogy emo-goth-panda kinézetem lenne :D ha másfélszer ennyibe került volna, nekem akkor is megérte volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

Charcoal/Charbon az árnyalatom neve, sötétszürke, grafitosan, metálosan csillogó szemceruza, ami hétköznap is viselhető. Lerobbanthatatlan. De tényleg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Trixi

Korcsoport: >54
2017. december 1.

Nem is gondoltam, hogy ennyire tartós lesz ezért az árért. Egész nap meg nem mozdul, még csak nem is puhul az éles vonal. Jól fog, nagyon könnyű vele szép egyenletes vonalat húzni. A black-brown árnyalatban az a jó, hogy valójában fekete, de nincs kékes árnyalata, így a barnás, meleg vagy natúrabb sminkek legjobb barátja. A ceruza végén egy hegyező és egy szivacsos maszatoló is van, így teljes utazókészletként funkcionálhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 1.