Revlon

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: molnargnoemi, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Kategória:   Hajápolók

Az Orofluido Asia Zen Control Conditioner-t napi használatra tervezték. A haját kezelhetővé teszi miközben ápol és fényt ad a hajnak. Hidratáló összetevőket tartalmaz mely javítja a sérült haj felületét és simává varázsolja azt. A haj táplált, sima és rugalmas lesz. A haj könnyebben kezelhető, a kívánt stílus könnyebben kialakítható.

dbianka

2020. október 26.

Semmi extra tulajdonsággal nem bír. Drogériás viszonylatban vannak nála jobbak. Az illata nagyon kellemes, olyan igazi luxus érzetet kelt, de nincs benne több. Talán még kicsit előbb is zsírosodott tőle a hajam. Mindenesetre az illata miatt megadom neki a négy csillagot, de nem vagyok benne biztos, hogy megér annyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

doradora8998

2020. július 1.

Nagyon gazdag és tápláló, de mellélőttem vele. Ugyan festett a hajam, de sűrű vékonyszálú. Hajmosás utáni napon már csúszós, lapulós lett tőle a hajam.
Így elajándékoztam anyukámnak, akinek sűrű és erősszálú festett haja van, neki jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Gyalogkakukk

2018. július 24.

Nem csodaszer, de az illat kárpótol. Finom, nőies, virágos-gyümis, kissé parfümös, de mindenképpen kellemes. A pumpás adagoló praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.