Revlon

Ár:   2980 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: molnargnoemi, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Kategória:   Samponok

A Orofluido Asia Zen Control sampon egy gazdag formula, mely táplálja a hajat a gyökerektől a hajvégekig. Gyönyörű szép és csillogó lesz a haj. Azonnal egy krémes habot képez, mely a hajnak simaságot, sima érintést, és a haj kontrollálását teszi lehetővé

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

redheadvrouw

2020. november 3.

Eros, fuszeres illatu, nagyon kremes allagu sampon. Az en hajamat borzasztoan zsirositja sajnos (szaraz, vizhianyos, festett, konnyen zsirosodo hajtővel) Az egesz termekcsaladot megrendeltem, de nem fogom ujravasarolni, mert nem tudom rendszeresen hasznalni. Annak ajanlom, aki szeretne, hogy Armani Code illatu legyen a haja es birja a hajtove a gazdag allagu samponokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.