Revlon

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. május 6.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Kategória:   Hajápolás

Az Orofluido egy új hajápoló elixír, mely hamisítatlan luxussal borítja be haját és egyben erősíti is annak szerkezetét, miközben selymessé és rugalmassá varázsolja.

Gica81

2020. július 18.

Sokkal sűrűbb, mint a többi hajolaj. Gyorsan felszívódik és nem nehezíti el a hajat.
A hajam könnyen kezelhető, ragyogó lett tőle. Az illata is kellemes. Nem hagy ragacsos érzetet használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Forster

2020. június 7.

Nem sok mindenre mondtam eddig, hogy csodaszer, de ez az. Nagyon nagy különbség van a többi-bármilyen-hajolaj és közte. Természetesen ezt úgy írom, hogy 50 év alatt elég sokat kipróbáltam. Előttem már leírták: nem nehezíti, lapítja le a hajam, nagyon puha lesz, de nem zsíros, csak fényes. Nekem az illata egyáltalán nem erős, de finom.Ki fogom próbálni a sampont és a balzsamot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 7.

laregina

2020. április 30.

Evekig nezegettem ezt az olajat de valahogy mindig masra esett a valasztasom. Most egy akcio kereten belul megvettem es azt kell hogy mondjam hogy ez az eddigi legjobb hajolaj amit hasznaltam, pedig mar nagyon sokat kiprobaltam! Jo az illata, osszetevok, apol es ami a legfontosabb hogy nem neheziti el a hajamat! Mar banom hogy eddig nem vettem meg de jobb kesobb mint soha :)

Update: hajszaritas elott nedves hajra nem valt be, ragacsos maradt tole a hajam nehany oraig de szaraz hajra hajvasalas utan meg mindig nagyon jonak tartom mert hamar beszivodik es nem hagy zsiros erzetet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Marcsa44

2020. április 22.

Az amazónia haj maszkkal ellentétben, ez az olaj tényleg megéri az árát! Én igazából eddig nem tettem különbséget hajápoló olajok között de ez messze túl szárnyalta mindegyiket! 1, isteni az illata, 2 valóban hidratálja a hajvégeket, 3 nem nehezíti el a hajat! Szerintem újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Panni21

2020. február 10.

Sajnos megszüntették az évekig használt olajam (OGX), ezt választottam helyette. Mennyei illata van, sokáig meg is marad, nem csak a hajamon, de a párnán is.
Hosszú, vékonyszálú, egészséges, de könnyen szárazzá válló hajam van. Nagyon puhává teszi, bár egy kicsit elnehezíti, mindegy, milyen keveset használok, ez sajnos nem túl szerencsés.
Viszont mivel jó tapintású, következő mosásig puha és nagyon fényes a hajam tőle, megadom a maximum értékelést, de legközelebb valami könnyebbet fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

hajnalkahudak

2020. január 13.

Fodrászom ajánlotta és nagyon bevált. Két pumpányi olaj a száraz hajvégekre (merthogy lehet hozzá puma adagolót is venni) és nagyon szép ápolt fényes és hihetetlenül jó illatú lesz a hajam. Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Laraszi

2019. február 14.

Kedvencem. Mióta ajánlotta a fodrászom, nem is használnék mást. Szőkített hajamra vasalás előtt teszek, csak pár cseppet eloszlatok a tenyeremen és a hajam alsó részére kenem. Az ára nekem bőven megéri. Egy új üveget kb 3 hónapja bontottam, alig észrevehető, hogy hiányzik belőle, pedig hetente 2x használom. Az illata számomra isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Vattacukor1990

2018. december 9.

Volt egy időszakom, amikor a hajápolóimat nem a drogériából szereztem be, hanem internetről rendeltem különböző márkák termékeit. Így jutottam hozzá ehhez az olajhoz is. Nagyon ígéretesen nézett ki a csinos kis üvegcsében, de számomra ez az olaj egy bizonyíték arra, hogy ami drága, az nem biztos, hogy jó is. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.
Mosás után tettem belőle pár cseppnyit a még nedves hajamra. Az adagolás nagy figyelmet igényel, ha nem akarunk túlzásba esni. Pumpás kiszerelésben praktikusabb lenne.
Úgy vettem észre, hogy könnyebben gubancolódott tőle a hajam.
Egy sűrű olajról van szó, intenzív édes-vaníliás illattal. Ez a tömény, erős illat nem lett a kedvencem, másra számítottam.
Elhasználtam végül, de következőnek más fajta hajolajat választottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Úgy vettem észre, hogy könnyebben gubancolódott tőle a hajam.
Elhasználtam végül, de következőnek más fajta hajolajat választottam.

HEN1

2018. november 30.

Eddigi legjobb hajolajam. Másokkal is kísérletezem (leginkább ár miatt) de időről időre visszatérek hozzá. Mesés illat, és tényleg puhává teszi a hajvégeket. Töredezésen nálam mondjuk nem segít, de legyünk őszinték, ha valaki rendszeresen használ hajformázókat, annak sérülni fog a haja és azon csak az ollóval lehet segíteni. Legfeljebb "tünetmentesek" leszünk egy ideig a különböző hajápolóktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Detti90

2018. november 12.

Én szerettem, nagyon sokáig elég volt. Kellemes, vaníliás illata van. Nekem jobban bevált, hogy már a megszárított hajam végeire kentem belőle, nem pedig a törölközőszáraz hajra. Ez egy nagyon sűrű és vastag olaj, ebből kifolyólag keveset kell kenni belőle, különben elnehezíti a hajat és zsíros hatású lesz, mert nem tudja a haj beinni. Az olaj kiszerelése nem a megfelelő, mert nehéz kiönteni a megfelelő mennyiséget, így én átöntöttem az Avon egy pumpás kiszerelésű üvegébe, így tudtam kontrollálni a hajamra kerülő mennyiséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Sárga színezék.