Revlon

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. május 6.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Kategória:   Hajápolás

Az Orofluido egy új hajápoló elixír, mely hamisítatlan luxussal borítja be haját és egyben erősíti is annak szerkezetét, miközben selymessé és rugalmassá varázsolja.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Heli

2021. január 18.

Minimál illata mellett a hatása elég jó. Kisimítja, érezhetően táplálja a hajvégeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Juccimo

2021. január 13.

Még egyszer Pixiboxban kaptam egy közepes (?) kiszerelést, nagyon szép maga az üvege. Használgattam, de nem szívesen nyúltam utána, mert nem volt adagolója, csak önteni lehetett, és valahogy sosem annyi jött belőle, amennyit szerettem volna. Néha, ha nem voltam elég ügyes, szépen be is zsírosította a hajamat. Most ReVe hajvégápolót használok, és ahhoz képest, hogy annak milyen tapintható a hatása, az Orofluido nem csinált semmi extrát...
Végül meguntam a kísérletezgetést vele, de a húgom örömmel elhasználta, és neki bevált, így 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Bettina0225

2021. január 13.

Ha valami ami megéri az árát, akkor ez tuti az. :) Állagra sűrű, viszont elég könnyen beszívódik. Szuperül táplál, és szép fényes lesz tőle a haj. A hajvégek csak úgy isszák magukba az olajat. A vanillia rajongóknak ez kötelező. Érdemes minden reggel és este használni. Több hajápoló olajat kipróbáltam már, de ez viszi a pálmát. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

zsannaorban

2020. december 8.

Elsőre nagyon meglepő az állaga, de hamar ki lehet tapasztalni, hogy a legoptimálisabb használni. Jól ápol, de rengeteg benne a szilikon, ami csak optikailag segít a hajvégek állapotán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

chiocciola

2020. december 7.

ez tényleg az, amit a neve hirdet, folyékony arany. Nagyon jó illata van, és szereti a hajam, láthatóan jobb állapotban van, mióta ezt használom. Az ára és a nehéz elérhetősége miatt nem hinném, hogy állandósul a fürdőszobámban, de közben meg úgy érzem, hogy a többi hajolaj, amit használtam, ennek a gyenge másolata volt, ilyen akart lenni, mint ez, csak nem jött neki össze :) szóval ezen még gondolkodnom kell.

update: most, hogy elfogyott az üveg, már nem vagyok ennyire lelkes, napi használat mellett is sajnos pont ugyanolyan töröttek a hajvégeim, mintha nem tettem volna rá semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

Fruzsina0620

2020. szeptember 8.

Na ez megér minden pénzt! Annyira jól táplálja a hajam, mint még semmi más. Nagyon kiadós a kiszerelése is szerintem, nekem sokáig elég. Az én hajam eléggé száraz és töredezett sajnos, de ez egy csodaszer lett rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Gica81

2020. július 18.

Sokkal sűrűbb, mint a többi hajolaj. Gyorsan felszívódik és nem nehezíti el a hajat.
A hajam könnyen kezelhető, ragyogó lett tőle. Az illata is kellemes. Nem hagy ragacsos érzetet használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Forster

2020. június 7.

Nem sok mindenre mondtam eddig, hogy csodaszer, de ez az. Nagyon nagy különbség van a többi-bármilyen-hajolaj és közte. Természetesen ezt úgy írom, hogy 50 év alatt elég sokat kipróbáltam. Előttem már leírták: nem nehezíti, lapítja le a hajam, nagyon puha lesz, de nem zsíros, csak fényes. Nekem az illata egyáltalán nem erős, de finom.Ki fogom próbálni a sampont és a balzsamot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 7.

laregina

2020. április 30.

Evekig nezegettem ezt az olajat de valahogy mindig masra esett a valasztasom. Most egy akcio kereten belul megvettem es azt kell hogy mondjam hogy ez az eddigi legjobb hajolaj amit hasznaltam, pedig mar nagyon sokat kiprobaltam! Jo az illata, osszetevok, apol es ami a legfontosabb hogy nem neheziti el a hajamat! Mar banom hogy eddig nem vettem meg de jobb kesobb mint soha :)

Update: hajszaritas elott nedves hajra nem valt be, ragacsos maradt tole a hajam nehany oraig de szaraz hajra hajvasalas utan meg mindig nagyon jonak tartom mert hamar beszivodik es nem hagy zsiros erzetet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Marcsa44

2020. április 22.

Az amazónia haj maszkkal ellentétben, ez az olaj tényleg megéri az árát! Én igazából eddig nem tettem különbséget hajápoló olajok között de ez messze túl szárnyalta mindegyiket! 1, isteni az illata, 2 valóban hidratálja a hajvégeket, 3 nem nehezíti el a hajat! Szerintem újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Sárga színezék.