Revlon

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. május 6.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Kategória:   Hajápolás

Az Orofluido egy új hajápoló elixír, mely hamisítatlan luxussal borítja be haját és egyben erősíti is annak szerkezetét, miközben selymessé és rugalmassá varázsolja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

csiges

2022. február 12.

2022.02.11.
Egy professzionális termékeket forgalmazó boltba tértem be új sampont és balzsamot keresve. Az eladó ezt a márkát javasolta, így a sampont és a balzsamot meg is vettem. (Azokról majd részletesebb véleményt írok.)
Ezt az elixírt az eladó a hajamra kente, hogy próbáljam ki. Nagyon kellemes illata van, és nagyon puha lett a hajam.

2022.02.12.
Még mindig szuper puha a hajam. Nem is zsírosodott be a terméktől, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 12.

2022.02.11.

2022.02.12.

msvelvet

2022. február 6.

Nagyon szépen rendbe rakja a száraz hajvégeket, bár szerintem kicsit zsírosít, de nem vészes. Az illata mesés, nagyon szeretem az ilyen orientális illatokat. A nagy kiszerelést vettem, a hosszú, vastagszálú hajamra is ki nagyon sokáig ki fog tartani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 6.

Luiselotte

2021. november 28.

Egy hete használom és teljesen odavagyok érte.
Szőkített saját és póthajam is van, ami fokozott törődést igényel.
Száraz hajra : pár cseppet csak belesimítok a fülemtől lefelé a hajvégekig és az eredmény könnyen fésülhető, selymes haj.
Használtam nedves hajra is hajszárításhoz, úgy is könnyű volt kifésülni és érezhetően táplálta a hajam.
Eddig egy Aussie+Toni&Guy+ Kallos CBD keveréket használtam amit majd a munkahelyemen elkenek indulás előtti fésülködéshez, mostantól elég lesz ezt az üveget vennem.
A csomagolás gyönyörű nehéz üveg, utazáshoz majd kiöntök belőle kis flakonba, engem nem zavar hogy nincs adagolója mert annyira sűrű, hogy könnyű kitölteni.
Az illata engem szagos radírra emlékezetet, nem zavaró és nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

Egy hete használom és teljesen odavagyok érte.
Szőkített saját és póthajam is van, ami fokozott törődést igényel.
Az illata engem szagos radírra emlékezetet, nem zavaró és nem is tartós.

BiBianka

2021. október 28.

Kívül-belül luxus. Nagyon sokáig elég, mert csak egy cseppet használok alkalmanként. Az illata mennyei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

fannivea

2021. szeptember 8.

Nagyon kellemes, edes illata van. A csomagolas uveg, igenyes. A hatasat szeretem, mar a harmadikat hasznalom. Nekem bevalt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Heli

2021. január 18.

Minimál illata mellett a hatása elég jó. Kisimítja, érezhetően táplálja a hajvégeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Juccimo

2021. január 13.

Még egyszer Pixiboxban kaptam egy közepes (?) kiszerelést, nagyon szép maga az üvege. Használgattam, de nem szívesen nyúltam utána, mert nem volt adagolója, csak önteni lehetett, és valahogy sosem annyi jött belőle, amennyit szerettem volna. Néha, ha nem voltam elég ügyes, szépen be is zsírosította a hajamat. Most ReVe hajvégápolót használok, és ahhoz képest, hogy annak milyen tapintható a hatása, az Orofluido nem csinált semmi extrát...
Végül meguntam a kísérletezgetést vele, de a húgom örömmel elhasználta, és neki bevált, így 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Bettina0225

2021. január 13.

Ha valami ami megéri az árát, akkor ez tuti az. :) Állagra sűrű, viszont elég könnyen beszívódik. Szuperül táplál, és szép fényes lesz tőle a haj. A hajvégek csak úgy isszák magukba az olajat. A vanillia rajongóknak ez kötelező. Érdemes minden reggel és este használni. Több hajápoló olajat kipróbáltam már, de ez viszi a pálmát. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

zsannaorban

2020. december 8.

Elsőre nagyon meglepő az állaga, de hamar ki lehet tapasztalni, hogy a legoptimálisabb használni. Jól ápol, de rengeteg benne a szilikon, ami csak optikailag segít a hajvégek állapotán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

chiocciola

2020. december 7.

ez tényleg az, amit a neve hirdet, folyékony arany. Nagyon jó illata van, és szereti a hajam, láthatóan jobb állapotban van, mióta ezt használom. Az ára és a nehéz elérhetősége miatt nem hinném, hogy állandósul a fürdőszobámban, de közben meg úgy érzem, hogy a többi hajolaj, amit használtam, ennek a gyenge másolata volt, ilyen akart lenni, mint ez, csak nem jött neki össze :) szóval ezen még gondolkodnom kell.

update: most, hogy elfogyott az üveg, már nem vagyok ennyire lelkes, napi használat mellett is sajnos pont ugyanolyan töröttek a hajvégeim, mintha nem tettem volna rá semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Sárga színezék.