Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2014. április 28.

Bőrtípus:   Száraz

A paletta tartalmaz egy szemhéjbázist, 3 intenzíven pigmentált színt és egy csillámló fedőárnyalatot.

nyarigabi

2014. május 4.

Ajándékba kaptam. Lila árnyalatokat nem használok, gondoltam a fehér meg a fekete attól még jó lehet. De azok meg zöldesek felkenve. Alig fed, nagyon csillámos, ami ráadásul pereg rendesen, beteríti az arcom. Nappali sminkhez majdnem használhatatlan, estihez, ha csillogni akarok, normálisan fedő szemhéjpúder fölé csillogásnak ok lenne, ha nem peregne. Nulla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.