Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: titatrilla, Módosítva: 2013. július 5.

Bradshaw

2017. október 20.

ÓÓÓÓ ezt is vártam hogy kipróbáljam. Nem tetszik. Alig érek hozzá az ecsetel, sok terméket vesz fel, és egy rózsafolt lesz az arcomon. Nagyon ügyelni kell rá. Kellő odafigyeléssel és nagyon lágy ecsetvonásokkal használható, de nem meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

csevi22

2017. október 15.

Elméletelig a 003-as Mauvelous Remauvequable van meg, ez nekem egy kicsit erős szín, szóval annyira gyakran nem használom. Viszont szeretem, mivel ez egy szép, de domináns szín elég belőle egy keveset felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Black Fairy

2017. március 29.

Nekem a 12-es árnyalat van meg, és egyszerűen pocsék...Alig pigmentált, tartóssága nincs, és benarancssárgul a fejemen...az állaga is túl kemény, eloszlatni szépen nem lehet, ecsettel felkaparni szintén nem lehet...a tükörke és ecsetke pedig teljesen felesleges, de azért kedves dolog, hogy gondoltak erre is - legközelebb talán egy jobb minőségű terméket tehetnének a csomagolásba helyettük azért, engem nem zavarna, egyiket se lehet normálisan használni úgyse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Percoon

2013. október 28.

Perfectly Peach (003) árnyalat van meg, ahogy a neve is mutatja, egy nagyon természetes, barackos színt rejt a dobozka. Én nagyon szeretem, diszkrét a fedése, több réteggel sem lehet vele bohócarcot csinálni. Gyerekjáték felvinni, szépen rásimul a bőrre, szinte eggyé válik vele, az eredmény természetes, matt hatású lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Samybubu

2013. július 18.

Nekem is a love that pink árnyalatban van meg, én szeretem, enyhe a fedése így nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Aki üvöltő rózsaszín színt szeretne az arcára, az ne ezt a terméket vegye, mert ebből sosem lesz természetellenesen erős árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

titatrilla

2013. július 15.

Love That Pink árnyalata van meg, egy természetes halvány rózsaszín. Matt, a pirosító állaga valóban elég kemény. Már évek óta megvan de még mindig van belőle. Nem erős a színe de én pont ezért szeretem, nagyon természetes hatás érhető el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

orchidea8627

2013. július 12.

Nagyon megörültem neki amikor megláttam pár éve, rögtön vettem is egyet. A színkódra nem emlékszem, talán valamilyen "... blush" lehetett a fantázianeve, egy nagyon természetes, mályvás-natúr rózsaszín volt. Sajnos csalódtam benne, alig pigmentált és kemény állagú a textúra, kb 15 réteg kellett hogy az én falfehér bőrömön látszódjon. Kb 1 hónap alatt el is fogyott a 3/4-e, aztán meguntam pepecselni vele. A doboz aljában, kipattintós részben van egy abszolút használhatatlan ecset és tükör is.
Csak azért két csillag mert a szín nagyon szép volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

Csak azért két csillag mert a szín nagyon szép volt.