Revlon

Ár:   3900 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   3900 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Faggyútermelést szabályozó sampon zsíros fejbőrre. Csökkenti a faggyútermelést, kiegyensúlyozza a zsírmirigyek tevékenységét és a bőr pH-szintjét. Csak természetes alapanyagokból készült. Tengeri moszat, rozmaring és zsályakivonatot tartalmaz. Kíméletesen tisztítja a hajat és a fejbőrt. Semlegesíti a szabadgyök-molekulákat, erősíti a hajgyökeret. A haj egészséges, ragyogóan fényes lesz és erőre kap.

altair

2019. szeptember 12.

Update: módosítom az alábbi véleményemet. A sampon tökéletes. Jól tisztít, szép utána a hajam.
Ami elnehezítette és zsírosította, az az utána használt hajápoló volt. Nem is értem, miért nem arra gondoltam már elsőre is :D
Mondjuk a hajmosások száma még nem csökkent, de hátha eljön az is hosszú távon :)

Ez sajnos nem "A sampon"... Sokkal többet vártam tőle. Hajmosás közben/után nem igazán érzem a tisztító hatását, valamint másnap ismét hajat kell mosnom... Nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 12.