Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2023. július 31.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Áttetsző gél a szemöldök formázására. Minden típusú szemöldökhöz ideális.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zdoreebaba

2023. augusztus 20.

Szépen kifésüli a kesze-kusza szemöldök szálakat. A pajzsmirigy alulműködésem miatt nagyon gyenge a szemöldököm, ami sajnos sokat hullik is. Egyáltalán nem a dús-sűrű szemöldökű hölgyek táborát erősítem. Ám ennek a kevésnek a kifésülésére ideális persze ez a Revolution termék, de csak otthoni körülmények között, mivel az utcára, rendezvényekre magam festem, oda jóval több kell ennél az áttetsző géles anyagtól. Egyébként nagyon aranyos kis bumszli keféje van, amivel szépen korrigálni lehet az eltévedt szálakat. De nagyjából ennyi! Nagy csodákat azért ne várjatok tőle. Egészséges, természetes megjelenést biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 20.