Revolution

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2020. december 28.

Lelőhely:   Rossmann, online

18 matt és csillámos szemhéjpúdert tartalmazó paletta, tükörrel.

3 változatban kapható

virumiru

2020. április 29.

pár hétig nagyon rávoltam akadva a pink szemhéjfestére, abban a lendületben rendeltem meg ezt a palettát😀 nekem egyik forever flawless palettával sincs bajom, 18 szín 4-5 ezerért megéri, sokkal jobban megérik az árukat, mint a lovely vagy essence paletták...a csomagolás is sokkal minőségibb:) sajnos a rózsaszín mániám elmúlt, úgyhogy nem nagyon nyúlok már hozzá, de abban az egy hónapban sokat használtam, és szerettem! közepesen pigmentált színek (alappal némelyik konkrétan brutál), minimálisan porolnak csak és harmónikus a szín összeállítás is. úgyhogy 5 csillag:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Dia98

2020. január 14.

Szép pigmentált színek 😍 A kedvenc árnyalataimat megtaláltam egy palettában ☺️ A dizájn pedig plusz pont 🤭

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

zsuca

2019. december 20.

A Decadent palettát kaptam ajándékba és teljesen megvagyok vele elégedve.
Nagyon szép színek vannak benne, erősen pigmentáltak és nagyon tartósak is, többnyire szemhéjalapra teszem. A csillogós színek a felvitel során minimálisan potyognak, de könnyen orvosolható ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

A Decadent palettát kaptam ajándékba és teljesen megvagyok vele elégedve.

rekaboglarka

2019. december 8.

Imádom, mint az összes revolution termékemet 😍 gyönyörű színek, nem porzik, tökéletes pigmentáltság! Én alapozóval használom, így 12-16 óra múlva is tökéletes. Pinkpandán egész jó áron ki lehet fogni, csak ki kell várni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.