Revolution

Ár:   £4   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: abicicaaa, Módosítva: 2020. július 3.

Ár:   £4
Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ékszerek inspirálta kollekció része ez a lenyűgöző csillogású, nem ragadós szájfény. Viseld rúzs fölé vagy önmagában.

3 árnyalatban kapható:

• Exquisite: rózsaszín alap hűvös ezüst fénnyel
  • Luxurious: rózsaszín alap arany glitterekkel
  • Fortune: jeges ezüst fényű

avealena

2019. szeptember 5.

Két árnyalat tulajdonosa vagyok (Luxurious, Exquisite) és nagyon szeretem őket. Mostanában rákattantam a szájfényekre és a honlapjukon leárazás volt, így muszáj volt megvennem őket. Nagyon szép fényük van, tele vannak apró csillámokkal amik gyönyörűen mutatnak az ajkakon, főleg ha közvetlen napfény éri. Minősége remek, nem érződik hogy drugstore smink, egy ehhez hasonló szájfényem sincs, ebben sokkal apróbb, finomabb csillámok vannak, ezért nem is érzed őket, krémes az állaga és kényelmes viselni. Ragad, mint minden szájfény, de nem vészesen. Illata alig van, szinte semleges. Matt rúzs felé is lehet rakni, bár szerintem feloldja az alatta lévő réteget de nem maszatol, csak egy kellemes krémes állagot képez a matt rúzzsal, plusz nagyon feldobja az összképet. Ha jól tudom Rihanna szájfényének a dupe-ja, viszont megéri kipróbálni, jó termék főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

pomme

2019. július 26.

Fortune árnyalatban van meg, ezüstös topper. Nem kell belőle sok, nagyon szépen csillog, de egyáltalán nem brutál. Aminek külön örülök, hogy a tartós rúzsokkal is működik, nem oldja le vagy szedi fel őket. Ha nem akarom a sima fényt (ami ugye kötelező ezeknél a tartós rúzsoknál, különben ragadnak, mint a veszettfene), akkor ez is jó helyette, sokkal bulisabb lesz vele minden :) Lehet, hogy kipróbálom más árnyalatban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Sheila

2018. december 5.

Imádom! Luxurious árnyalat van meg. Picit féltem, hogy hétköznapra milyen lesz egy ilyen extrán csillámos cucc, de kellemesen csalódtam.
Eszméletlen gyönyörű nude-arany-rózsaszín, feltűnő, igen, de ugyanakkor mégis nagyon szép hatást kelt, kicsit sem közönséges. Alapból nude, amin időnként, attól függ milyen szögből nézzük, meg-megcsillan a rengeteg apró arany csillám.
Viselése kényelmesnek mondható, mert bár ragad, mint a szájfények általában, az ajkakat kicsit sem szárítja, sőt, mintha inkább ápolná. A csillámok nem érezhetőek (hálistennek!) és szájfényhez képest meglepően tartós is, amikor este hazaestem, a délutáni felkenés bár már beszívódott, de a csillogás még mindig láthatóan fent volt. Nem vagyok egy nagy szájfény rajongó, de ez most 5-ös. Különleges, ünnepi darab és a minősége is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 5.