Revolution

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2023. augusztus 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2021. Revolution You Are The Revolution Advent Calendar része

A nem ragacsos összetétel és a gazdag pigmentáció nagyfokú fedést és gyönyörű, fényes felületet biztosít az ajkakon. Több módon használható. Önmagában vagy kedvenc matt rúzsod fölé. Rendkívül kényelmes viseletet biztosít, és ajkak puhák maradnak egész nap.

Ár: 500/db , Eladó: briw
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Postaköltség ellenében postázom, személye átvétel Budapesten esetlegfoxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zdoreebaba

2023. augusztus 18.

Nagyon bejövős! Annyira régen, valamikor még Noé előtt használtam szájfényt, ezért teljesen ki voltam éhezve erre a Revolutionre. Szuper hosszú applikátora van, kicsi szivacsos résszel, amivel precízen fel lehet vinni az anyagot az ajkakra. Pont annyi festéket lehet vele felvinni, amire szükség van és annyira tapad, amennyire kell és egy szájfényhez képest még tartós is. Gyönyörű a pigmentáltsága. Önmagában ritkán szoktam használni. Leginkább szájkontúrceruzák és rúzsok tetejét szoktam megbolondítani vele. Csodás, természetes mályvás ragyogást ad a mindennapokban ez a szuper Slow árnyalat. Komfortos viseletet biztosít, nem szárítja ki az ajkakat. Engem maximálisan megnyert. A 2021-es adventi kalendáriumból a kedvenc termékem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 18.