Revolution

Ár:   5350 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. december 2.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Ecsetek

A kiváló minőségű Makeup Revolution Ultra Metals Go sminkecset készlet segítségével bármilyen nappali és esti smink professzionális módon elkészíthető.

dreammiyss

2019. december 10.

A nyáron vásároltam őket Leedsben. Az egyszerű hétköznapokon is szeretem őket használni. Fél év elteltével sincs semmi hibájuk, őrzik az eredeti állapotukat, pedig kismilliónyi tisztításon mentek már át. Nem bántam meg, hogy megvettem őket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.