Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   Rossmann, online

9 szemhéjpúdert és 2 highlightert tartalmazó paletta.

nnmmtth

2019. június 2.

Eletem elso highlightere volt de tenyleg. En nagyon szeretem, nem tul hivalkodo a highlighter, de megis gyonyoru! Hetkoznapokra tokeletes szamomra. A szemhejfestekek is szep, pigmentaltak. Szeretem ezt a palettat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

zfruzsi

2019. április 9.

Én is rendelés mellé kaptam ajándékba, pontosabban három paletta közül választhattam és én ezt a színelosztásút akartam kipróbálni. Abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy nem ezek a márka legjobb highlighterei, sokkal intenzívebbek vannak akár a Sophx, akár az Ultra Contour palettában, de azért ezek sem rosszak, csak nem rögtön kivilágítják a szemed típusúak. Nekem szinte minden más highlighterem olyan, úgyhogy ezen nem akadok fenn annyira és nekem még így is tetszenek a highlighterek is benne. A szemhéjfestékekért pedig egyenesen odáig vagyok - egyébként is ezek a színek jönnek be egy jó ideje nekem szemsminkben, úgyhogy úgy érzem ez egy tökéletes paletta lett számomra. Szokásosan magas pigmentáltság és jó eldolgozhatóság, a fényes színeket én MINDIG minden márkánál ujjal szeretem felvinni, mert úgy lehet a legintenzívebb hatást elérni vele és csak aztán esek neki az eldolgázoknál ecsettel. A matt színek is elég pigmentáltak és jól satírozhatóak, nem foltosak és építhetőek, ha szükség van rá - én maximálisan elégedett vagyok azokkal is. Nagyon örülök tehát, hogy hozzám került ez a paletta és akkor is így gondolnám, ha nem ajándék lett volna, hanem én rendelem magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

bernadettu

2019. március 6.

Ajándékba kaptam rendelés mellé.
Vegyesek az érzéseim:a highlighterek nagyon gyengék, de olyan szinten, hogy a bőrömön szinte csak csillámpor látszik belőle. Talán a bal oldali jobb, de a másik, a sárgásabb még a szemhéjamon sem látszik...

Ami viszont nagyon tetszik, az a szemhéjfestékek közül a paletta közepén lévő rose gold árnyalat.

Egyébként 4 matt, 1 szatén és 4 fényes szemhéjfesték van, jól lehet kombinálni őket.
A fényeseket csak ujjal tudtam felvinni, de nem tapasztaltam, hogy potyogna, szemhéj alappal a helyén maradt 10 órán át így a téli hidegben, nyáron majd meglátjuk. Szemhéj alap nélkül esélytelen használni.
A palettán az árnyalatok nevei imádnivalóak: Fantastic, Legendary, Breathtaking,You are unstoppable stb.

Amit hiányolok belőle, az valami neutrálisabb árnyalat az egész szemhéjra. Meg egy tükör, de gondolom így olcsóbb előállítani.

Mivel ajándékba kaptam és tetszenek a színei, 4-est adnék rá, viszont, ha én vettem volna a saját pénzemből, akkor nagyon zavarna, hogy 2 haszontalan highlighter ekkora részt foglal el a palettában, így levonok belőle 1 csillagot.

Mindezek ellenére szívesen használom, mert nagyon jól kombinálhatóak a színek, viszont a csillagozáson nem változtatok, mert sajnos a sötétebb színek elég darabosak vagy nem is tudom, hogy fejezzem ki, még swatcholva se lehet szép összefüggő vonalat húzni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Ajándékba kaptam rendelés mellé.

Ann86

2019. február 27.

Ajándékba kaptam egy rendelésem mellé és elég vegyesek az érzéseim. A szemfestékek pigmentáltak de nekem hiányzik belőle egy világos satírozó szín. A highlighterek nem rosszak, de van ettől sokkal jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Lanie

2019. január 26.

Mondjuk a színeket én nem értem, egyáltalán nem látom őket semmilyen formában olyan világosabb lilásnak mint ahogy itt a képen látszik, sőt inkább barnás lilás tónusú és mindenképpen sötétebbek. Én eszméletlenül imádom a csillámokat, tetszik, hogy ebben a palettában megtalálom a világosabb és a sötétebb árnyalatokat egyaránt, változatosak és könnyen használhatóak, jól pigmentált színek. Ritkán csalódok ebben a márkában, van egy konstans jó minősége és persze cruelty free.
A highlightereket azoknak ajánlom akik nem szeretik az erős csillogást, illetve én azért nem haragszom erre a két oldalsó részre sem mert én őket is beépítem a szemhéjam festésébe, szép alapszínek, próbáljátok ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

JosiePackard

2019. január 20.

Ajándékba kaptam én is. Általában csak szemsminket készítek, így a highlightereket is erre a célra használom, és általánosságban véve elégedett vagyok vele. Három Revolution palettám közül ennek a palettának a színei a legintenzívebbek és legszebbek, ezt használom a leggyakrabban. Magamtól a picit erősebb színválogatás miatt nem választottam volna, de végül örülök, amiért hozzám került. :) (sminkeléssel most ismerkedem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.