Revolution Pro

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 ml + 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KozmaNikolett2001, Módosítva: 2020. július 7.

Kiszerelés:   8 ml + 2 g

Szemöldök gélt, és vax ceruzát tartalmazó szett. A duo haszálatával könnyen formázhatóak és fixálhatóak a szemöldök szőrök.

Ár: 1500 , Eladó: Haracsimoncsi
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest 3.ker, fizetés: Személyes átvételkor vagy postai előre utalással (+posta ktg)

KozmaNikolett2001

2020. július 2.

Nagyon tetszik ez a termék. Eddig a catrice szemöldök gélt használtam, de ez szerintem tartósabban és jobban oda “tapasztja” a szemöldök szálakat. A wax ceruza pedig hasonlóan jól működik, azt csak egy egy kósza szálra szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

PVP 0 0

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.