Revolution Pro

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2019. április 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Kerek alapozóecset szintetikus sörtékkel folyékony alapozó felviteléhez

Réka91

2020. április 16.

Nem voltam híve az ecsetes alapozó felvitelnek, de már tudom, hogy azért mert eddig rosszakat próbáltam. Ez az ecset megváltozotatta a dolgokat, jó tömör, nem csíkoz. Gyönyörű eredményt lehet vele elérni. Nem hullik a szőre, remélem nem is fog. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Verus417

2020. február 1.

Alapozóhoz használom,nagyon szeretem. Könnyű vele a felvitel. Nem hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Alapozóhoz használom,nagyon szeretem. Könnyű vele a felvitel. Nem hullik.

danyadi77

2019. március 29.

Ajándék volt vásárláshoz. Úgy alakult, hogy a KAP primerjét viszem fel vele, és nagyon szeretem. Egy kisebb körben a közepén rövidebbek a szálak (mintha egy lyuk lenne benne), emiatt még könnyebben lehet eloszlatni az anyagot, különösen az arcéleken, orrnál, kevésbé hozzáférhető helyeken. Könnyen tisztítható (bár alapozóhoz még nem használtam), gyorsan szárad, nem hullik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.