Revolution

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. február 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Újra felhasználható, smink eltávolítására alkalmas Ultrasoft kesztyű, csak meleg vízzel kell alkalmazás előtt megnedvesíteni. Ez az ultra-puha, szőtt poliészter keverék szövet megszabadít a vastag sminktől is és csak friss, egészséges bőrt és érzést hagy maga után.

macooka

2019. február 8.

Szkeptikusan álltam hozzá, mert ki hallott már olyanról, hogy csak meleg vízzel lejön a több rétegnyi smink?
Hát azt kell mondjam, ámultam-bámultam, mert ez tényleg lehoz mindent. Mióta ezt használom, azóta drasztikusan csökkent a kozmetikai kendő és vattakorong fogyasztásom, ami a pénztárcámnak, de nem utolsó sorban a környezetnek is nagyon jót tesz. Használat után meleg vízzel kiöblítem, és kb 3 alkalommal teljesen jó még. Aztán hétvégente mosógépben mosom, ezután pedig pont olyan lesz, mint amikor először kivettem a csomagolásából.
Bár én ajándékba kaptam, de erre biztosan beruháznék még egyszer, ha elhasználódna (bár ha tényleg 1000 mosásig jó, akkor 19 év kell hozzá). Nagyon megkönnyíti az életem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.