Revolution Pro

Ár:   £12   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcikaa, Módosítva: 2019. július 16.

Ár:   £12

18 színből álló paletta. Matt, csillogó, gyögyházfényű, glitter színek alkotják a palettat,ráadásul található benne egy krémalap, amely megfelelő tartást biztosít a glittereknek.

Ár: 3000 , Eladó: Plantlady
Állapot: Új, Helyszín: Kaposvár, Budapest, fizetés: Személyes átvétel Kaposváron es Budapesten, posta Foxpost
Revolution Pro New Neutral Luxe Shadow Palette + Highlighter
Ár: 5000 foxival , Eladó: ediiitkeee
Állapot: Szinte új, Helyszín: Szeged, fizetés: Jelenleg csak postázni tudom de a postaköltség benne van az árban

ruby88

2022. június 30.

Teljesen ok! Könnyen felvihető, pigmentált színek, a tartósságuk is megfelelő. Ahogy írták már többen is, a glitteres színek lejövősek, ezért a 4 csillag, de ha azokat nem számítjuk, akkor is megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

BerniStray

2021. december 17.

Imádom a színeit és, ami a legfontosabb, hogy bőrbarát 🥰
Számomra egyedül a durvább csillámos részei okoznak problémát, mert eléggé peregnek és mindenhol ott vannak..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

Imádom a színeit és, ami a legfontosabb, hogy bőrbarát 🥰

zsonody

2021. október 10.

Számomra ez egy szép nude paletta, de hiányolom belőle a sötétebb színeket a smink mélyítéséhez. A benne lévő sötét árnyalatok még mindig picit túl világosak, így önmagában annyira nem szoktam használni a mérete ellenére, viszont így kevésbé praktikus. A glittereket mondjuk elcseréltem volna sötétebb mattokra. Ettől függetlenül hétköznapi sminkek alapjának jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Cosette

2021. május 27.

Érdekes paletta az biztos. Alapvetően nagyon szép, de felkenve egy két szín máshogy néz ki. A Hidden árnyalat pl nem lila, hanem narancsos, lila fénnyel. A Neutral, Delight és Whisper árnyalatok lehetnének pigmentáltak, de a többivel elégedett vagyok. Kifejezetten gyönyörű a Jazz it up árnyalat, amit esküvőre is el tudnék képzelni, a legszebb árnyalat a palettában. Építgetni kell, de emiatt kezdőknek is jó lehet és szép nappali sminket lehet belőle kihozni. A Based alapot esetleg a Party és Golden árnylatokhoz tudom elképzelni, de nem örülök, hogy a lehulló pigmentek beleragadnak. Primer erősen ajánlott alá, mert könnyen összefolynak a színek, deennek ellenére gyakrabban fogok nyúlni utána a jövőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

sparksy

2021. március 17.

A legtöbb szín nagyon tetszik benne, de sokszor felkenve más lesz, mint a tartókában, Nyx primerrel egész korrektül fentmarad. Kivétel a nagyon csillámos színek, azokhoz gondolkodom pigment ragasztón, kézen swatcholva is jobb volt primer nélkül, mint azzal. Viszont ennyi pénzért nem volt rossz vásár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

nemvagyokrobot

2020. szeptember 9.

Nagyon tetszett, Pink Pandáról rendeltem én is. A benne levő szemhéj primer nekem nem jó, az is beleül a szémhéjam redőibe, de van külön revolution primerem, azzal jól működnek a matt színek. Szép sminkeket lehet készíteni, ennyi pénzért ennyi árnyalat nagyon megéri. Kellően pigmentált ecsettel felvive. A durva csillámok nem túl használhatóak, se szivacsos applikátorral, sem ujjal nem tudtam kellő intenzitást elérni, de ragasztót nem próbáltam hozzá. Bár amúgy sem vagyok olyan csillámos típus, szóval nem bánom.
Menyasszonyi sminket is nagyon szépet lehet vele csinálni egy kis gyakorlással. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Agneshoffer

2020. augusztus 7.

Nekem így első kipróbálásra tetszik. Nagyon tetszenek a hideg matt színek és a gyöngyházasok is. Szerintem főleg hétköznapi sminkhez jó, a glitteresek nagyon potyognak, de engem ez nem érint. Kicsit porzanak a mattok is, de ettől függetlenül megfelelően pigmentáltak és könnyű vele dolgozni. Én elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

ildiko969

Korcsoport: >54
2020. augusztus 5.

Nyár típusként nekem túl melegek a színek, de egy tavasz vagy ősz típus nagyon jó palettát kap azért az árért. Nem egy Huda paletta, de nem rossz. Az árát megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Dorothy22

2020. június 20.

A színek szépen pigmentálnak, tartósak is, szinte egész nap fent marad a szín. Egy hibája van, sajnos a glitteres/csillogós színek nem adják át azt a varázst amit vártam tőle és hamar le is jönnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

szabo123

2020. június 19.

Nekem ez a kedvenc palettám, ami a sminkes dobozkámban megtalálható. Egy jó ecsettel gyönyörű sminket lehet vele készíteni. Elég pigmentáltak és szépen variálhatóak a színek. A két glitter sajnos potyog és nem annyira szép, mint a palettában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate