Revolution Pro

Ár:   £12   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcikaa, Módosítva: 2019. július 16.

Ár:   £12

18 színből álló paletta. Matt, csillogó, gyögyházfényű, glitter színek alkotják a palettat,ráadásul található benne egy krémalap, amely megfelelő tartást biztosít a glittereknek.

nemvagyokrobot

2020. szeptember 9.

Nagyon tetszett, Pink Pandáról rendeltem én is. A benne levő szemhéj primer nekem nem jó, az is beleül a szémhéjam redőibe, de van külön revolution primerem, azzal jól működnek a matt színek. Szép sminkeket lehet készíteni, ennyi pénzért ennyi árnyalat nagyon megéri. Kellően pigmentált ecsettel felvive. A durva csillámok nem túl használhatóak, se szivacsos applikátorral, sem ujjal nem tudtam kellő intenzitást elérni, de ragasztót nem próbáltam hozzá. Bár amúgy sem vagyok olyan csillámos típus, szóval nem bánom.
Menyasszonyi sminket is nagyon szépet lehet vele csinálni egy kis gyakorlással. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Agneshoffer

2020. augusztus 7.

Nekem így első kipróbálásra tetszik. Nagyon tetszenek a hideg matt színek és a gyöngyházasok is. Szerintem főleg hétköznapi sminkhez jó, a glitteresek nagyon potyognak, de engem ez nem érint. Kicsit porzanak a mattok is, de ettől függetlenül megfelelően pigmentáltak és könnyű vele dolgozni. Én elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

ildiko969

Korcsoport: >54
2020. augusztus 5.

Nyár típusként nekem túl melegek a színek, de egy tavasz vagy ősz típus nagyon jó palettát kap azért az árért. Nem egy Huda paletta, de nem rossz. Az árát megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Dorothy22

2020. június 20.

A színek szépen pigmentálnak, tartósak is, szinte egész nap fent marad a szín. Egy hibája van, sajnos a glitteres/csillogós színek nem adják át azt a varázst amit vártam tőle és hamar le is jönnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

szabo123

2020. június 19.

Nekem ez a kedvenc palettám, ami a sminkes dobozkámban megtalálható. Egy jó ecsettel gyönyörű sminket lehet vele készíteni. Elég pigmentáltak és szépen variálhatóak a színek. A két glitter sajnos potyog és nem annyira szép, mint a palettában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

allitse19

2020. május 17.

A Huda Beauty egyik dupe palettája, ami nappali sminkekhez teljesen kihasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

laracroft

2020. május 16.

Én is Pink Pandáról rendeltem, és ennyi pénzért szerintem egy nagyon korrekt paletta.
Csak épp én is úgy jártam, hogy el kellett ajándékoznom, mert a hideg tónusú bőrömhöz és a kékeszöld szememhez ezek a színek nagggyon nem állnak jól. Itt ugyanis még a barna árnyalatoknak is van egy kis vöröses beütése, amivel sajnos én úgy nézek ki, mint akinek begyulladt a szeme. Más tónusú bőrön biztosan jól tud mutatni.
A glitter rész szerintem használhatatlan, de a sima szemhéjfestékek bár egy kicsit porzanak, de összességében jó minőségűek és (egy jó alappal) tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Szabina82

2020. május 3.

Pink Panda oldaláról rendeltem és nem bántam meg! Kedvenc lett. A Huda Beauty palettáját túl drágának tartottam, de nem is baj. A színek nagyon tetszenek, jól pigmentáltak és kombinálhatóak. A csillámokat alkalmi sminkhez szoktam használni. Ár- érték arányban is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Candy21

2020. február 22.

Nagyon szép paletta gyönyörűek a színek benne elég jól pigmentált a tartósságával sincsen baj. Viszont ezek a színek nekem nem állnak jól nem tetszettek magamon ezért elajándékoztam. De ennyi pénzért jó a minősége akiknek jól állnak ezek a színek nagyon jó választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Anheszenamon

2020. február 1.

Gyönyörű ez a paletta, jó ránézni. Valamiért mégsem lett a kedvencem. Jobban mondva nem sikerült megszeretnem, így meg is váltam tőle. A legtöbb színnel nem volt gondom, szép sminkeket tudtam készíteni vele, bár nem sokat használtam. A glitterek számomra használhatatlanok voltak, meg nem is volt alkalom ahol viselhettem volna őket, csak otthon próbáltam. Kipróbáltam, de nem sajnálom, hogy eladtam a palettát. Viszont az eredetire kíváncsi lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate