Revolution

Ár:   1520 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2023. december 21.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   drogériák, online

• azonnal kiemeli és finoman ragyogóvá teszi az arcot
  • enyhén kiemeli az arcvonásokat
  • biztosítja, hogy az arc kipihent megjelenésű legyen
  • könnyen felvihető az arcbőrre
  • selymesen finom textúrájú

6 árnyalatban kapható

Revolution Beam Bright Highlighter Diamond Glow
Ár: 1400.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: Csak kipróbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel megbeszélés szerint az Örs vezér téren lehetséges. Foxpost, Packeta és postán maradó az aktuális díjszabás szerint.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zdoreebaba

2024. április 2.

Dare to Divulge árnyalatra esett a választásom a Notinón. Még a Mikulás bácsi hozta a csomagot. Ez egy csodálatos rosegold árnyalat, ami selymes textúrájú, icipici fémes ezüstös beütéssel, ecsettel nagyon jól ki lehet vele emelni az arc tónusait. Leginkább az orromra és az oldalsó arccsontokra szoktam belőle vinni. Csodálatosan ragyogó, fényes bőrt lehet vele varázsolni pillanatok alatt. A smink megkoronázásáért mindig ő felel. Sosem okozott csalódást. Ár érték arányban remek termék. Ahhoz képest, hogy mennyire féltem a látatlan vásárlástól teljes az elégedettségem. Már csak azt várom, hogy érkezzen a nyár és a napcsókolta bőrömet, a dekoltázs területét is feldobhassam vele. Kíváncsi vagyok ezen a területen hogyan is funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 2.