Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Melani587, az összetevőket feltöltötte: originalthea, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kiszerelés:   0,7 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Intenzív, erős pigmentációjú folyékony tus.

llkyrall

2020. december 2.

A termék biztosan jó (amikor kipróbáltam először akkor minden király volt, tartós, szép vonalat húz) , csak mikor másodjára akartam használni, elkezdett folyni a tus rész alatt az oldalán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 2.

Nikita85

2020. szeptember 11.

A boltba vissza kellett vinnem úgy folyt, aztán kicserélték és ez most meg ki van száradva, így mégha jó is (mert jó) nehéz vele dolgozni olyan száraz😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

anitaaa04

2020. július 1.

A külseje nagyon elegáns. Szép fekete színű és könnyű vele dolgozni. A tartóssága sem hagy kivetnivalót. Egyetlen rossz tulajdonsága, hogy a tetejét nem a legkönnyebb levenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

almakrem

2020. június 29.

Caodaszép fekete, nem kenődik, nem mázgálódik el. Egy izzadós nyári nap után sem mászik le a cica farok. A kupakot krémes/csúszós kézzel nagyon nehéz levenni, de nagyon elegáns, szép színű és jó minőségű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

gabriella2121

2019. december 30.

Sokat vacilláltam, hogy megvegyem-e. Végül úgy voltam vele, egyszer élünk alapon, hogy "jó, legyen". Nagyon szeretem. A színe tökéletes nekem. Gyönyörű, élénk fekete. A tartósságával sincs semmi problémám, egész nap bírja, viszont mivel még új, rengeteg van benne, így picit nehéz vele dolgozni, de ha fogyni fog belőle, véleményem szerint jobb lehet majd. Addig is 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

noriri

2019. december 3.

Őszintén meglepődtem, hogy nem vált be. Youtuberektől is sok jót hallottam és az itteni értékelése sem számít rossznak.
A legnagyobb problémám, hogy egyáltalán nem tűnik feketének rajtam, pedig világos a bőröm és a hajam is.
Így pár használat után a vége is elkezdett szétesni, nem hiszem hogy sokáig fogja bírni.
Lehet, hogy az enyém csak selejtes, bár rossmanban vettem, bontatlan csomagolásban.
Még jónak sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Még jónak sem mondanám.

Sammael

2019. szeptember 13.

Nagyon szeretem. Már másodjára rendeltem újra. A rejtett szememhez is nagyon alkalmazkodik, nagyon tartós és matt. Na meg igazi fekete, nem úgy, mint a legtöbb tus. Szeretem. Nem hiszem, hogy váltani fogok, amíg ez kapható marad 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

98SzAnDi19

2019. augusztus 15.

Nagyon elégedett vagyok vele, ez az eddigi legjobb tusom. Tartós, szép és intenzív szín. A fesztiválozást is jól bírta, másnap is ugyanolyan volt. Nem kellett sikálni és nem is mászott szét pandamaci effektusban lemosáskor. A csomagolása is tetszik. Kíváncsi vagyok meddig fog kitartani, de megelőlegezem neki az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

lexyweaver

2019. augusztus 9.

Szeretem, mert könnyű vele tusvonalat készíteni, számomra pont elég tartós, viszont én jobban szeretném, ha matt lenne és nem ilyen fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

narancsfavirág

2019. június 17.

update: amikor beszáradóban volt, akkor a tartóssága javult, viszont a vonalat meg nehezebb volt vele szépen meghúzni, úgyhogy marad a három csillag.

Szép vonalat lehetett vele húzni, de nálam viszonylag hamar (1 hónap után) elkezdett beszáradni.Pozitívum még, hogy nem folyt a szemembe, és könnyen le is lehetett mosni.Viszont rajtam sajnos egyáltalán nem tartós, pár óra után elmaszatolódott, és ugyan nem nézett ki borzalmasan így sem, azért inkább tartósabbat keresek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate