Revolution Skincare

Ár:   €7   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2019. január 29.

Ár:   €7
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrfeltöltő és hidratáló szérum 2% hialuronsavval.

• Javítja a bőr hidratáltságát
  • Elősegíti a puha és rugalmas bőrt

Bridddzs

2020. szeptember 21.

Őszintén nagyon elégedett vagyok vele. Mindennapi rutinom része a C vitaminos szérummal együtt. Nagyon szeretem őket! Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Aliz79

2020. július 29.

Hasonlóan a niacinamidos+cinkes formulához, ez is teljesen hatástalan, pocsék termék.
Semmit nem hidratál, olajosan fénylővé teszi a bőrömet, olyan, mintha lenne rajta egy fátyolszerű réteg, amit elfelejtettem lehúzni.
Szinte pikkelyszerűen szárítja az arcomat.

Amikor este hazaérek és lemosom, érzem, hogy fellélegzik a bőröm nélküle.
Ha sima vízzel spriccelem a bőrömet és letörlöm törölközővel, az többet hidratál.

Felháborítóan sz*r termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Szinte pikkelyszerűen szárítja az arcomat.

Amikor este hazaérek és lemosom, érzem, hogy fellélegzik a bőröm nélküle.

Felháborítóan sz*r termék.

ANDREAA

2020. július 13.

Vizes állagú, szuper smink alá is, szeretem. Én láttam változást a homlokomon lévő kis ráncokon, amiket szépen feltöltött. Tuti újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 13.

Brunettee

2020. június 29.

Nem próbáltam még másik hialuronos szérumot, ő az első kísérletem. Viszont én teljesen elégedett vagyok vele. Zsírosodásra hajlamos a bőröm, pláne nyáron, de ezzel nem volt még gondom. Általában este használom, reggelre szépen beszívódik, és a bőröm is szereti. Elég vizes, folyós az állaga, kell egy kicsit ügyeskedni vele. Nem mondom, hogy mikor szárazabb a bőröm, ez éppen eléggé hidratál, de a melegebb napokon pont elég. A dekoltázsomra is szoktam néha kenni, ott sem okoz gondot. Szerintem jó kis cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

nembori

2020. április 20.

Eddig a legjobb szérum amit használtam, és utána a hidratáló krémet kb. behúzza, már másnap szebb volt a bőröm, tutira újraveszem, és a többi terméküket is ki fogom próbálni! Abszolút ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Candy21

2020. január 12.

Én nagyon szeretem jól hidratál szépen feltölti a bőrömet nem okoz irritációt hamar beszívódik nem marad utána ragacsos érzet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Panni21

2019. július 2.

Hááát...a design szép, az adagoló praktikus, a tartalom viszont kicsit alulmúlta a várakozásaim. Ahhoz képest, hogy szérum, szinte olyan az állaga, mint a víznek, egyedül felkenés után érzem egy kicsit, hogy mégsem csak vizet vittem fel, enyhén ragad, de gyorsan beszívódik.
A bőrömön azonban nem segít szinte semmit. Korábban is használtam hialuronsav termékeket, reggel mindig láttam a különbséget, olyan igazán hidratált, kipihent volt az arcom tőle. Ezzel sajnos nem tapasztalok ilyesmit. Annyi, hogy hidratáltabb lesz, mintha csak magában arckrémet kennék fel.
Erre viszont drága. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Erre viszont drága. Nem venném újra.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate