Revolution Skincare

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2021. április 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A hagyományos kínai Gua Sha módszer az arcmasszázs egyik formája, amely a termékek teljes felszívódásának segítségével a bőr újraélesztésére alkalmazható.

SzilAnn

2021. április 23.

Mindenképpen szerettem volna kipróbálni egy arcmasszírozó terméket, nem a spiritualitás, vagy a keleti gyógymódok miatt, hanem mert úgy gondoltam jól fog esni reggel/este egy kis arcmasszázs. Ennek a célnak tökéletesen megfelel! Körbejártam az ilyen típusú termékeket, erre leárazottan bukkantam rá és kifejezetten örülök, hogy megvettem. Csodát nem tett, nem is fog tenni, de engem ellazít, felfrissít. A legtöbbször esténkén nyúlok érte, amikor egy olajos lemosót használok, kicsit átdolgozom vele az arcom, utána pedig mehet az esti rutin további része.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

dreammiyss

2021. április 8.

A lelkem kívánta ezt a terméket. Túlárazott az biztos, viszont jól esik használni egy hosszú nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.