Revolution Skincare

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. július 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kender olaj tápláló hatása révén elősegíti a rugalmas bőrt és egyenletes textúrát. Nyugtatja az irritált, száraz bőrt.

Illatmentes, parabénmentes, alkoholmentes és gluténmentes, CF és vegán.

Massacre

2021. május 22.

Pinkpandán vettem akciósan, körülbelül 2500 forint lehetett, annyit megért mivel nagyon ragyogó bőrt varázsol. Ez egy olaj, tehát idő kell neki amíg beszívódik, nekem úgy vált be a legjobban ha az esti hidratálókrém alá teszem, de smink alá is tökéletes, nem kukacosodik nekem fel egyik alapozó alatt sem! :) Féltem, hogy a szaga erős lesz vagy nem fog tetszeni, de én nem érzek rajta kellemetlen szagot, van egy enyhe növény illata, mintha egy zöld növény levelét közelről megszagolná az ember, de közel sem olyan erősségű, hogy a bőrön érezni lehessen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 22.

feherviktoriaa

2021. április 6.

Mostanában kezdtem használni. Kicsit könnyedebb mint a márka gold elixírje. Ebből emiatt egy kicsit több kell. Szép lesz tőle a bőröm. Hamar beszívódik, ahhoz képest, hogy olaj. Az illata is kellemes szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

pomme

2020. április 5.

Nekem nem tűnt fel, hogy büdös lenne, pedig az utolsó cseppig elhasználtam. Nem lehet, hogy rosszat kaptatok? oO
Mint az elhasználás is mutatja, jó kis cucc. :) Estére használtam és ha utazni mentem (és állandóan mentem, amikor megvettem), mindig vittem magammal, mert olyankor duplán retek a bőröm a szárítós repülőnek meg a szárítós európai fűtésnek hála (télen is 20% pára mindenütt +27 fokkal beltérben, hát köszi). Szerintem megéri, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

beszti

2020. január 20.

November legvégén rendeltem, december elején kaptam meg, azóta használom 1-2 alkalommal 1 héten. Nem vagyok elájulva tőle, egyrészt baromi büdösnek találom, másrészt pedig semmilyen hatását nem vettem észre a bőrömön. Elhasználgatom azért, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

makeupqueen1

2019. december 5.

Egyszer próbáltam egy estere, de utana egybol rendeltem is belole mert annyira jo volt. Nagyon hidratálja a bort, csökkenti a pattanások utan maradt hegek pirossagat, egyszeruen mindenre jo szerintem. En éjszakára szoktam hasznalni es reggelre gyonyoru a bőröm, puha tapintású es érzésre is nagyon jo. Az illata van akinek nem a legkellemesebb de en szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cannabidiol (CBD)

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

A Cannabidiol (rövidítése: CBD) a kender növény egyik, nem pszichoaktív hatóanyaga. A CBD-t por formájában vonják ki, viszont sokszor utána növényi olajjal keverik össze - mint például olíva-, kender- vagy kókuszolaj - innen származik a „CBD olaj” név. Bár még nem készült az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról túl sok tanulmány, viszont azok elég ígéretesek: a CBD igazoltan gyulladáscsökkentő és bőrnyugtató képességekkel bír, így segíti az aknés, gyulladt bőr kezelését, valamint a túlzott faggyútermelést is segít normalizálni.