Revox

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2022. március 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az alga kivonattal dúsított könnyű textúrájú szérum mélyen beszívódik a bőrbe, és intenzív, hosszantartó hidratálát biztosít. Az alga kivonat erőteljes  nedvességmegkötő és antioxidáns tulajdonságaival védi és táplálja a bőrt. A hialuronsavval együtt fiatalosabb és simább arcbőrt eredményez.

Revox termékek
Ár: 1500/2 db , Eladó: Argold
Állapot: Ld a képen , Helyszín: --, fizetés: --

Roxi14R

2024. május 24.

Szereteem! Nem okoz problémát és nagyon jól hidratálja a bőrömet. Újravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 24.

Szereteem! Nem okoz problémát és nagyon jól hidratálja a bőrömet. Újravevős

Kicsicsajbi

2024. május 5.

Páromnak vettük, hogy elmúljon az arcbőr szárassága, szereti és kérte, hogyha elfogy vegyük újra, mert nagyon jól hidratál.
A Mixa hyalurogelel együtt használja és imádja ezt a kombót.
Maradunk ezeknél a termékeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 5.

A Mixa hyalurogelel együtt használja és imádja ezt a kombót.
Maradunk ezeknél a termékeknél.

Lina14

2024. február 27.

Zsíros bőröm van, de azt hiszem egy csomagban volt, szóval nem ezt akartam eredetileg, de kipróbáltam. Az én bőrtípusomnak nem a legkedvezőbb, talán ha idősebb leszek akkor jobban fog jönni, most kicsit sok és nagyon fényes tőle az arcom, de ha kicsit kiszáradtabbnak érzem, arra teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 27.

Lilith13

2024. február 22.

Másfél hónapja használom minden reggel és este, niacinamiddal és hialuronsavval együtt. Ezt főleg a homlokomra koncentrálom, a kisebb ráncaim miatt. Amióta használom sokkal feszesebb és egyenletesebb a bőröm, sőt szinte csillog! :) Biztosan újra fogom venni, ha elfogy. Nagyon ajánlom vízhiányos, száraz bőrűeknek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 22.

dora0504

2023. december 9.

Több Revox-os terméket kipróbáltam már. Szépen hidratál,feltölti a bőröm. Nem okozott bőrproblémát sem :) ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 9.

nyauka

2023. június 30.

Imádom, Revox fun vagyok, ezt 2 hete vettem, minden nap használom előszeretettel, mert issza a bőröm. Elsőre pont olyan állagú mint a többi pipettás revox, de ez teljesen nyom nélkül szívódik fel, hihetetlen. A bőröm sokkal egységesebb mióta használom és az apró ráncok is simábbak mióta használom. Utálom a kocsi visszapillantójába nézni magam, de most valahogy egy számomra kedvezőbb kép tekint vissza. Nagyon szeretem. Pattanásom egy se lett tőle. A többi revoxot is kedvelem a hatásuk miatt, de ez sokkal jobb a felszívódást tekintve. Zsírosodásra hajlamos a bőröm de elvileg vízhiányos is....ami igaz lehet mert beissza villám gyorsan, és puha sima tapintás marad utána, reggel viszont sose kelek fénylő arccal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. június 30.

Cseniko

2023. március 25.

Nagyon bevált nekem és anyukámnak egyaránt. Úgy érzem tölti és nyugtatja is a bőröm. Viszont nekem hagy egy réteget, ezért esti rutinba használom, illetve érzem, hogy az én száraz, vízhiányos bőröm kéri utána a vastag hidratálást. Most megvettem a sima hialuronsav változatot is, azzal összehasonlítva ezt sűrűbbnek érzem, így ez marad este, a hialuron mehet reggel megtisztított, nedves arcbőrre. Összességében nagyon megszerettem, mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 25.

Agiprana

Korcsoport: >54
2023. február 19.

Nagyon szeretem. Gyorsan felszívódik. A bőröm kellemesen megnyugszik, kisimul tőle.
Reggel arctisztítás után használom. Ára nagyon kedvező, két hónapra elegendő a 30 ml.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. február 19.

Maeve

2023. január 15.

Ilyen is rég volt, hogy le kellett mosnom a sminket, és újrakezdeni az egészet az elejétől. A szokásos rutint alkalmaztam, ez az egy szérum volt új a sorban, és az Estée Lauder alapozó olyat tett, amit még soha: elvált a bőrömtől, és apró morzsákban pergett le róla. Már az első, esti használatnál sejtettem, hogy nem leszünk barátok a Revox-szal, mert beszívta ugyan a bőröm, de mégis maradt utána valami fura, húzódó, száraz érzés. Reggel adtam neki még egy esélyt, de most útnak indítom a kuka felé. Borzalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 15.

Zettie

2022. december 2.

Összességében szuper, de sajnos (nekem) nem csinál többet mint a márka hialuronsava

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 2.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Algae Extract, Maltose, Collagen Amino Acids

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.