Rexona

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2012. március 23.

Kategória:   Dezodorok

Fehér folt elleni védeemmel.

mandyy

2017. december 7.

Imádtam a záras kiszerelést és az illatát, de sajnos nekem hagyott foltokat, és nem túl megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

raxus

2016. szeptember 9.

Nem hagy foltot, és tényleg szagtalanít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Nem hagy foltot, és tényleg szagtalanít.

rizspufi

2015. július 10.

Az illatát nem szeretem, ha befújom magam hamar el is múlik az illata, az izzadságomat nem igazán gátolta. Foltot nem hagy, de nem a jó izzadásgátlók közé sorolnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

csibe0704

2014. december 16.

Szeretem az illatàt a stiftel együtt hasznàlom hosszan tartò illata van.Jò izzadàsgàtlò

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Bebek

2014. július 17.

Úgy kaptam ezt is, mint a rózsaszín társát, aki kemény 1 csillagot kapott. Szóval tartottam tőle. Én mindig Dove-ot használok, de hát ha kap az ember vmit... :D
Szóval a lényeg, h ez meg fura módon teljesen jól bevált. Semmi izzadtság szag, jó illata van. Úh elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

viktoriacsoke

2014. május 28.

Egynek elment de nem venném meg még egyszer, semmi extrát nem mutat fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 28.

Egynek elment de nem venném meg még egyszer, semmi extrát nem mutat fel.

szusmus

2014. február 6.

Az eddig legjobban bevált dezodor, amit használtam. Többször újravásároltam már. Mellette vannak próbálkozásaim, de még egy sem körözte le. Sajnos a legnagyobb nyári melegben azért nem győzött, de nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 6.

sky

2014. január 29.

Az illata nekem túl édes, de kiválóan bevált az izzadás ellen és foltot sem hagy. Az alumínium só tartalmú dezodorok közül talán ők gyártják a nekem legjobban megfelelőt, 10-12 óráig szinte semmilyen problémát nem tapasztaltam vele, de csak nagy igénybevételű napon vagy futkározáshoz használom, mert jobban szeretem a mentes verziókat, legalábbis otthoni napokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

barbigirl21

2013. szeptember 26.

Nekem a Rexona - dezodorok váltak be legjobban. Ez is szinte tökéletesen bizonyított a legnagyobb melegben is, de az illata lehetne picit izgalmasabb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Laura19

2013. szeptember 10.

Nemépp szeretem az efféle Rexona deokat, ezt is csak Anyukám vette. Nos...az illata nem túl jó, alumíniumos és elég hatástalan. Visszaadtam Anyának, neki tetszett...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag