Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilluu95, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít.

Alkoholmentes

Cathi

2017. június 15.

Nekem a 75ml-es verzió van meg. Semmit nem ér, nap végére próbáltam kerülni az embereket, mert esküszöm 'büdösebb' voltam töle, mint amikor véletlen elfelejtek dezodort használni. Alig várom már, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Klau7

2016. május 9.

Bár nekem az előző rexona jobban bejött, ez sem rossz az illata is kellemes, egész jól véd az izzadás ellen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

domnora

2015. szeptember 11.

A ruhákat tényleg nem színezi el,legyen az bármilyen színű, DE én reggel 8kor befújom magam és 10-re olyan szagom van,hogy saját magamon érzem és nem tudom elviselni. Szerintem felerősíti az izzadság szagot,pedig nem vagyon nagyon izzadós.
Számomra szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Számomra szörnyű.

JudithBeauty

2015. július 31.

A ruhákat tényleg nem fogja össze, de sajnos sem a hatása, sem az illata nem vált be nálam. Néha már fullasztó az illata, és kb. 1 óra hosszáig bírja. Más dezodorral felváltva érdemesebb használni. A foltmentesség miatt 2*-ot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Vanília

2015. június 23.

A hatásával nincs bajom és alapvetően kellemes illata van, de nekem túl intenzív, sőt kifejezetten agresszív az illathatás. Olyan erős, hogy minden mást elnyom és szinte egyfolytában érzem magamon - és ez nem a feladata egy dezodornak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 23.

xxEDITxx

2015. június 11.

Nekem nem hatott annyira, ráadásul minden Rexonára allergiás lettem, viszketek napokig egy használattól is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

auberginecat

2015. május 21.

ez is nagyon jó illatú, és nem fogja meg a ruháimat, pedig mindig feketében járok. nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

anikaa96

2015. április 27.

Jó de megfogja a ruhát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 27.

Jó de megfogja a ruhát.

TheGirl

2015. április 11.

Tényleg nem fogja meg a ruhákat, és az illata is kellemes. Viszont nekem ez a termék (mint ahogy szinte minden dezodor) önmagában hatástalan. Néha egy másik dezodorral együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Smoonstyler

2015. március 23.

Azért vettem Rexonát,mert rengeteg pozitív véleményt láttam róla,de számomra hatalmas csalódás volt. Nekem teljesen hatástalan volt ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.