Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Dezodorok

A legerősebb védelem az izzadás és testszag ellen spray formátumban. Gyengéd a bőrhöz, napi használatra alkalmas.

anitkaa

2020. október 6.

Az első olyan dezodor, amitől tényleg nem izzadok!! Nagyon sokfélét kipróbáltam már, több márkát is de sajnos egyik sem vált be.. Az illata friss, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.