Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 1.

Kategória:   Tusfürdők

Energizáló tusfürdő és sampon a guarana frissességével.

zdoreebaba

2020. április 1.

Gyorsan elhasználták a fiúk, így arra következtetek, hogy tetszett nekik. Nagy Rexona leértékelés alkalmával szereztem be a Rossmann-ban. Teszi a dolgát: zselés állagú, gyorsan habzik, jól tisztít, frissít és tartós az illata. Plusz dicséret, hogy 2 az 1-ben, így nem csak tusiként, de samponként is funkcionál. Elégedettek voltunk vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

random

2018. július 21.

Elsősorban vendégtusfürdőnek vettem, még nem volt rá panasz. Én magam is szívesen használom, ha épp nincs más kéznél, mert szeretem a guaranás illatokat. Régen volt egy fincsi tusfürdő, amit imádtam, abban is volt guarana is, majd megpróbálom reprodukálni (asszem még maracujás illat volt, az is van ottho, bár az magában nem finom. Meg gondolom valami narancsos dolog...) El tudom képzelni edzés utánra is. Viszont hosszútávon engem kicsit szárított, úgyhogy kiszáradásra hajlamos bőrre mindennapra nem javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.