Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. január 27.

Kategória:   Dezodorok

Frissítő és nyugtató, 48 órás védelem.

Esztii78

2020. március 20.

Jó illata van és hat is bár 48 óráig nem tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Jó illata van és hat is bár 48 óráig nem tart.

Kitty9526

2018. augusztus 9.

A 48 óra igencsak költői túlzás. Egy napot nagyjából kibír, de sokszor úgy érzem, mintha nem száradna meg teljesen.
Sok Rexona terméket próbáltam már, mindegyik ugyan azt tudja (szerintem), viszont ezt már többször újravettem a frissítő illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

virag004

2018. július 2.

Szeretem az illatát, elég kellemes, de én mondjuk nem kimondottan hónaljra használom, mert ezek a spray-k irritálják a bőrömet és nem is használnak az izzadtság ellen nekem, hanem csak befújom magam a kellemesebb illatért, így igazából tetszik, lehet újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Jelizz

2018. június 10.

kellemes friss tiszta illat, tobbszor ujra kell fujni de oroba szerencse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

kellemes friss tiszta illat, tobbszor ujra kell fujni de oroba szerencse.

nita99kasler

2018. március 23.

Csomagban kaptam. Az illata nekem nagyon bejön, olyan friss, púderes illat..:) tartóssága... a 48 óràt erős túlzásnak tartom, nekem kb 6 óra, amíg érzem, hogy rajtam van, utána újrafújok, ha csak magában használom. Legtöbbször izzadásgátló krémmel együtt használom, biztos ami tuti alapon..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

rocknrose

2017. július 25.

Mindig is csak Rexona dezodorokat használtam és már szinte az összes verziót/illatot próbáltam, de ez az egyik legjobb. Pedig az elején nem is tetszett az illata, most meg már azt szeretem benne a leginkább...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

bettina28

2017. július 8.

Az illata nem rossz, viszont nem érzem magaménak teljes mértékben. A Motionsense Shower Clean változatánál viszont fényévekkel jobb!! Szerintem egy egyszerű dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

tátombák

2017. június 28.

5 évig használtam ezt, illetve a régi változatát. Teljesen átlagos izzadságmirigyekkel áldott meg a genetika, maximálisan elégedett voltam vele. Biztonságban éreztem magam vele -20 és +40 fokban is, ritkán kellett frissíteni. Ára is teljesen rendben van, főleg amikor akciós volt a 250 milis.
Vágytam volna némi változatosságra, azért cseréltem le, de az hiába drágább, nincs ennyire jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

toni

2016. október 1.

Kedves Szaglászótársaim!!! Ha a nyolcvanas évek vége felé voltatok fiatal felnőttek, nagykamaszok, SEGÍTSETEK!!
Előre elnézést kérek mindenkitől, de most NEM erről a Rexonáról írok, hanem a megmaradó ILLATRÓL!!!
Mire hasonlít ez??
Valamilyen márkás régebbi parfűmre, amit imádtam és nem ugrik be, hogy mi volt az!
Mióta ezt megvettem, nyammogok rajta,egy nagyon- nagyon finom, rég- megélt illatot hoz fel lelkem bugyraiból.Én már minden ismerősömet mozgósítottam,hogy, csörtessen,diszkréten elfordulva két polc között fújjon :DD és merengve, csukott szemmel analizáljon, de azonnal.
Titeket is megkérlek, ha van valami ötlet,csak bátran!!! Nagyon köszönöm!! Most vágott belém, hogy lehet férfi parfűm volt...?????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

Mire hasonlít ez??

KuliKali

2016. január 28.

Egyetértek az előttem szólóval,márkájához képest egy jobb termék,nekem is elég tartós volt,és az illatát is szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.