Rexona

Ár:   664 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 664 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 664 Ft

Piros gyümölcsök és a sárgabarack illata, fehér virágokkal, jázminnal, magnóliával és rózsával, melyet a meleg vanília és a cédrusfa illata tesz ellenállhatatlanná.

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

mmartina97

2021. december 6.

Az illata jó,télen használ is. Nyáron viszont nem fedi el a szagokat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

Az illata jó,télen használ is. Nyáron viszont nem fedi el a szagokat

Pedibe

2021. november 13.

Az illatát nagyon kedvelem és hosszan kitart, de a hatásfoka nem tökéletes. Reggel, zuhanyzás után befújom magam, de délután újra muszáj, mert elkezdek izzadni és nem csak nyáron. Az illata miatt mégis 4 csilllagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 13.

Andi35

2021. április 17.

Szeretem az illatát. Ezt a illat kombinációt most használom először. De tetszik nagyon. Tartos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Nikolett9

2021. március 30.

Nyomot hagy a ruhákon, magában nem elég, kell mellé stift is. Az izzadásra így jó (bár ez leginkább a stift érdeme), de a szagokat nem akadályozza meg. Engem az illata sem fogott meg. Mikor itthon vagyok elhasználom, de emberek közé nem mennék vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

Anita97

2021. március 9.

Illatát imádtam, de ez sem gátolja az izzadást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Illatát imádtam, de ez sem gátolja az izzadást

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 16.

olyan mintha hintőport fújnék magamra,és ez a ruhákon is meglátszik.Semmi értelme nincs így

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 16.

bllvktr

2020. december 13.

A kedvenc dezodorom, a Rexona az egyetlen ami nalam tenyleg kibir 1 egesz napot, es az illata is nagyon jo :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

floracska6

2020. november 7.

A legjobb deo amit eddig használtam, mind hatásra mind illatra. Sajnos csúnya összetevős és mindig kirprobalom a bio deokat de visszaterek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

Colormonkey

2020. június 21.

Nagyon jól gátolja az izzadást, és isteni illata van. A többi illatot is szeretem, de ez a legjobb. Én naponta három-négyszer használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

egyno

2020. június 7.

A MÁRKA, ami tényleg segít abban, hogy gátolja az izzadságot, volt, hogy más illatot próbáltam más márkából, de soha semmi nem vált be, csak a rexona dexodorai. Nagyon sokáig ezt az illatot használtam. És imádom mai napig. Viszont, mostmár van a márkának a dezodoraibol bőven illata, ugyhogy válogatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.