Rexona

Ár:   664 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Dezodorok

Piros gyümölcsök és a sárgabarack illata, fehér virágokkal, jázminnal, magnóliával és rózsával, melyet a meleg vanília és a cédrusfa illata tesz ellenállhatatlanná.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Reni0624

2023. május 16.

Nagyon imádom az illatát és nem is izzadok mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 16.

Nagyon imádom az illatát és nem is izzadok mellette.

Beya93

2023. április 25.

Nagyon jó illata van és hatásos, ha leizzadok se vagyok büdös, csak a dezodort érezni. Egy ideje leragadtam ennél, nem találtam jobbat. Kar a csúnya osszetevokert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 25.

Puskanett

2023. január 24.

Számomra megfelelő a hatása egész nap véd a kellemetlen szagoktól, a rexona deok-ban még nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 24.

zsazsim72

2023. január 20.

Nekem izzadás ellen a rexona dezodorok váltak be több fajtát is használtam már, ez az egyik kedvenc illatom közülük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 20.

Barbacsek

2022. október 19.

Illata nagyon jó, nagyon kellemes, de a hatása az egy nagy nulla. Muszáj újra fújni, nem bírja ki reggeltő estig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 19.

mmartina97

2021. december 6.

Az illata jó,télen használ is. Nyáron viszont nem fedi el a szagokat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

Az illata jó,télen használ is. Nyáron viszont nem fedi el a szagokat

Pedibe

2021. november 13.

Az illatát nagyon kedvelem és hosszan kitart, de a hatásfoka nem tökéletes. Reggel, zuhanyzás után befújom magam, de délután újra muszáj, mert elkezdek izzadni és nem csak nyáron. Az illata miatt mégis 4 csilllagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 13.

Andi35

2021. április 17.

Szeretem az illatát. Ezt a illat kombinációt most használom először. De tetszik nagyon. Tartos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Nikolett9

2021. március 30.

Nyomot hagy a ruhákon, magában nem elég, kell mellé stift is. Az izzadásra így jó (bár ez leginkább a stift érdeme), de a szagokat nem akadályozza meg. Engem az illata sem fogott meg. Mikor itthon vagyok elhasználom, de emberek közé nem mennék vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Anita97

2021. március 9.

Illatát imádtam, de ez sem gátolja az izzadást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Illatát imádtam, de ez sem gátolja az izzadást

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.