Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Dezodorok

48 órás izzadás elleni védelemmel, kék mák és alma illattal.

adra

2019. július 25.

Akciósan vettem, szerintem szuper, kellemes illata kitart 8 órán át kb, izzadást is mérsékli :) A nagy kedvencem az aloe-s marad, de ez is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

koirankeksii

2019. május 25.

Bármikor, amikor kikacsintok a megszokott Dove mögül, óriási befürdés a vége. A boltban megtetszett az illata, de egy óra használt után már rettentő szaga lesz a hónaljon. Úgyhogy megy a kukába. Egyedül az izzadtság mérséklése miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.